Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB
Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB
Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB tabletten in verpakking
Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB gebruiksaanwijzing
Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB achterkant

Trachitol Zuigtabletten - bij beginnende keelpijn 20TB

5,39
  • Merk: Trachitol
  • Inhoud: 20TB
  • EAN: 4104480785092
  • Geneesmiddel:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
  • U kunt maximaal 3 stuks per persoon bestellenAanbiedingsprijs voor dit product geldt alleen voor verzendingen binnen Nederland!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Bij beginnende keelpijn

Algemeen
De Trachitol Zuigtabletten (20 stuks) werkt effectief bij beginnende keelpijn. Trachitol is een geneesmiddel met een dubbele werking. Het bevat naast twee antibacteriële ingrediënten ook een pijnstillende stof. Het remt niet alleen de bacteriën, maar zorgt er dus ook voor dat u snel van de pijn af bent. De zuigtabletten zijn suikervrij en hebben een frisse pepermuntsmaak.

Dosering
Bij beginnende keelpijn. Laat de zuigtablet langzaam in de mond oplossen. Niet inslikken en niet kauwen.
Volwassenen en jongvolwassenen van 12 tot 18 jaar: Tot 8 zuigtabletten per dag, met een maximum van 1 tablet per 2 uur.
Kinderen tussen 6 en 11 jaar: Tot 6 zuigtabletten per dag, met een maximum van 1 tablet per 2 uur. Trachitol moet onder toezicht van een volwassene worden toegediend.
Kinderen jonger dan 6 jaar: Trachitol is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.

Trachitol is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar. Gebruik geen Trachitol als u overgevoelig bent voor lidocaine hydrochloride of andere plaatselijk verdovende geneesmiddelen van het amidetype, voor propyl-4-hydroxybenzoaat of voor één van de hulpstoffen.
Wanneer de keelpijn langer dan 3 dagen duurt is het verstandig om contact met de huisarts op te nemen.
Bewaren op een droge en donkere plaats bij kamertemperatuur (15-25 ºC).
Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.
Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.
Voor advies kunt u terecht bij onze gediplomeerde drogisten.

Klik om te controleren of deze website legaal handeltVeilige Zelfzorg met het Keurmerk Zelfzorg Online

Medische informatie

EAN-code 4104480785092
Registratienummer 03432
Productnaam Trachitol
Registratiecode RVG
ATC-code R02AD02
Netto inhoud 20 ST
GPC-nummer 10000880
GPC-omschrijving Keel
Dosering 1
Maximale dagdosering 6-8, afhankelijk leeftijd
Leeftijd vanaf 6 jaar
Gebruiksadvies 2 uur tussenpozen aanhouden; langzaam in de mond oplossen, niet inslikken en niet kauwen. Bij geen verbetering van de klacht na 3 dagen gebruik, raadpleeg arts. Niet langer dan 7 dagen gebruiken.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Afleverstatus code AV
Afleverstatus omschrijving Algemene Verkoop
Toedingingsvorm zuigtablet
Te gebruiken bij Beginnende keelpijn.
Niet gebruiken bij Overgevoelig voor lidocaïne hydrochloride of andere plaatselijk verdovende geneesmiddelen van het amidetype, propyl-4-hydroxybenzoaat.
Zwangerschap Mogelijk, zie bijsluiter
Borstvoeding Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking Intolerantie bepaalde suikers. Kinderen van 6-11 jaar alleen onder toezicht volwassene gebruiken. Niet langer dan 7 dagen gebruiken.
Huisarts #Mensen die benauwd zijn of een piepende of gierende ademhaling hebben. #Mensen met klachten aan uitsluitend één kant van het hoofd. #Mensen die niet (goed) kunnen drinken of slikken. #Mensen die kwijlen of hun mond niet meer goed open kunnen doen. #Mensen die steeds zieker worden. #Mensen met een chronische ziekte of die vast (chronisch) geneesmiddelen gebruiken. #Mensen die langer dan 10 dagen keelpijn hebben met daarbij minimaal 3 dagen koorts.
Werkzame stoffen lidocaïnehydrochloride 1 mg
DocumentBijsluiter
Toepassingsgebied Bij beginnende keelpijn
Hulpstoffen sorbitol: Sorbitol is een bron van fructose. Indien uw arts u heeft meegedeeld dat u bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt.

Ingrediënten

Eén zuigtablet bevat 1 mg lidocaine hydrochloride en 1,8 mg propyl-4-hydroxybenzoaat. Overige bestanddelen: magnesiumstearaat, kaliumaluminiumsulfaat, pepermuntolie en sorbitol.

Bijsluiter

Vragen & Antwoorden

Bent u vergeten dit middel in te nemen?

Neem geen dubbele dosis om een vergeten zuigtablet in te halen.

Gebruikt u naast Trachitol® nog andere geneesmiddelen?

Gebruikt u naast Trachitol® nog andere geneesmiddelen of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker.
Trachitol® heeft geen invloed op de werking van andere geneesmiddelen, en andere geneesmiddelen hebben geen invloed op de werking van Trachitol®.

Heeft u te veel van dit middel ingenomen?

Als u meer Trachitol® heeft gebruikt dan geadviseerd, kunt u tijdelijke verschijnselen ontwikkelen als gapen, rusteloosheid, duizeligheid, misselijkheid, overgeven of gehoorstoornissen. Raadpleeg in dit geval uw arts, omdat behandeling noodzakelijk kan zijn. Neem deze bijsluiter dan mee.

Hoe bewaart u dit middel?

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.
Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de doos en blisterverpakking na “Niet te gebruiken na”. Daar staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Hoe gebruikt u dit middel?

Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.

a. Volwassenen en jongvolwassenen van 12 tot 18 jaar:

Tot 8 zuigtabletten per dag, met een maximum van 1 tablet per 2 uur.
Laat de zuigtablet langzaam in de mond oplossen. Niet inslikken en niet kauwen. De behandeling mag niet langer duren dan 7 dagen.

b. Gebruik bij kinderen

Kinderen tussen 6 en 11 jaar:
Tot 6 zuigtabletten per dag, met een maximum van 1 tablet per 2 uur.
Het geneesmiddel moet onder toezicht van een volwassene worden toegediend.

Kinderen jonger dan 6 jaar:
Trachitol® is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.

Is Trachitol® geschikt voor kinderen?

Trachitol® is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar. Kinderen tussen 6 en 11 jaar oud mogen dit geneesmiddel gebruiken onder toezicht van een volwassene.

Mag ik Trachitol gebruiken i.c.m. autorijden?

Dit middel heeft geen of een verwaarloosbare invloed op de rijvaardigheid en het vermogen om machines te bedienen.

Mag ik Trachitol® gebruiken bij zwangerschap, borstvoeding of zwangerschapswens?

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?

Gebruik geen Trachitol® als u overgevoelig bent voor lidocaïnehydrochloride of andere plaatselijk verdovende geneesmiddelen van het amidetype, voor propyl-4-hydroxybenzoaat of voor één van de hulpstoffen.

Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met dit middel?

Neem contact op met uw huisarts als u langer dan 3 dagen hoge koorts heeft, u steeds zieker wordt, u niet meer goed kunt slikken of als u naast keelpijn huiduitslag op uw gezicht of romp krijgt. Er kan dan namelijk sprake zijn van een bacteriële infectie die op een andere wijze behandeld moet worden.
Trachitol® kan uw keel plaatselijk verdoven. Dit kan slikken moeilijker maken en het risico op verslikken verhogen, met name bij kinderen.
Eet en drink daarom niet vlak na gebruik van een zuigtablet om te voorkomen dat u zich verslikt of verwondt bij het bijten.
Wees ook voorzichtig met hete drink- of eetwaren. Er bestaat een verhoogd risico op verbranding van de mond of keel, omdat u warmte slechter waarneemt. Herhaald gebruik kan een verdoofd gevoel in de keel en daardoor slikproblemen veroorzaken.

Wat is Trachitol® en waarvoor wordt dit middel gebruikt?

Trachitol® is een geneesmiddel dat u kunt gebruiken bij beginnende keelpijn. De zuigtabletten bevatten lidocaïnehydrochloride, een plaatselijk pijnstillende stof. Hierdoor wordt het keelslijmvlies minder gevoelig voor pijn. Propyl-4-hydroxybenzoaat is een bacteriegroei-remmende stof.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50ST
    Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet | 50ST
    2,15
  • Leidapharm Paracetamol 500mg 50TB
    Leidapharm Paracetamol 500mg | 50TB
    1,39
  • Aleve Feminax bij Menstruatiepijn Tabletten 12TB
    Aleve Feminax bij Menstruatiepijn... | 12TB
    4,49
  • Hansaplast Pleisters Universal Strips 40ST
    Hansaplast Pleisters Universal Strips | 40ST
    4,19
  • Coldrex Hot Drink - Bij griep en verkoudheid 10ST
    Coldrex Hot Drink - Bij griep en ve... | 10ST
    8,79

Andere klanten kochten ook:

  • Strepsils Original Zuigtabletten 24ST
    Strepsils Original Zuigtabletten | 24ST
    7,09
  • Strepsils Citroen & Honing Zuigtabletten 24ST
    Strepsils Citroen & Honing Zuigtabletten | 24ST
    7,09
  • Strepsils Sinaasappel & Vitamine C Zuigtabletten 24ST
    Strepsils Sinaasappel & Vitamine C Zu... | 24ST
    7,09
  • Strepsils Citroen & Honing Zuigtabletten 36ST
    Strepsils Citroen & Honing Zuigtabletten | 36ST
    9,49
  • Strepfen Citroen & Honing 8.75mg Zuigtabletten 16ST
    Strepfen Citroen & Honing 8.75mg Zui... | 16ST
    5,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist