Hoofdpagina>Gezondheid>Geneesmiddelen>Pijnstillers>Ibuprofen

Nurofen Fastine 400mg Capsules 20ST

Geeft verlichting bij koorts en pijn

6,49
  • Op voorraad: meer dan  50  stuks beschikbaar
  • voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
Productbeschrijving

Algemeen
Nurofen Fastine 400mg is een geneesmiddel dat behoort tot de algemene pijnstillers. De werkzame stof in deze capsules is ibuprofen. Nurofen Fastine wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per capsule.

Dosering
Volwassen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder).
Begindosering: 1 capsule (400 mg ibuprofen) met water, daarna zo nodig 1 capsule (400 mg ibuprofen) om de zes uur.
Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg) in een periode van 24 uur. Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar.

Waarschuwingen
Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar. Niet gebruiken bij maag-, lever- en nieraandoeningen, bloedingsstoornissen, zwangerschap en overgevoeligheid voor andere soortgelijke pijnstillers.

Lees vóór gebruik zorgvuldig de bijsluiter.

Ibuprofen, naproxen en diclofenac zijn ontstekingsremmende pijnstillers, de zogenaamde NSAID’s (Non-Steroïdal Anti-Inflammatory Drugs). Voor mensen met ernstig hartfalen, bekende hartklachten of mensen die een beroerte hebben gehad, is het verstandig voor gebruik van een van deze pijnstillers met een arts te overleggen.
Verzendtarieven:
Boven € 20 gratis - anders € 3.95

Heeft u een vraag over Nurofen Fastine 400mg Capsules 20ST?