
Lucovitaal Droge Mond Spray 20ML
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Productbeschrijving
Stopt monddroogheid en pijnlijk slikken. Vermindert een slechte adem
Algemeen
Lucovitaal Droge mond spray is voor de behandeling van een droge mond (Xerotomie) die wordt veroorzaakt door te weinig speeksel in de mond. Een te kort aan speeksel kan onaangenaam zijn, en slikken, eten en praten bemoeilijken. Lucovitaal droge mond spray is mild en bevochtigd het mondslijmvlies met een beschermlaag. Ook stimuleert de spray de aanmaak van eigen speeksel. Doordat de mond weer vochtig is zal ook de slechte adem afnemen en een eventuele slechte smaak afnemen.
Dosering
Lucovitaal Droge Mond Spray is speciaal bedoeld voor oraal gebruik. Spray 3 of 4 keer per dag de gewenste hoeveelheid. Indien nodig mag de spray vaker gebruikt worden.
Waarschuwingen
Buiten bereik van jonge kinderen bewaren. Bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen van Lucovitaal Droge mond spray wordt het gebruik afgeraden.
Ingrediënten
Ingrediënten
Aqua demi, Glycerine. Dexpanthenol, Xylitol, Kaliumsorbaat,. Aroma, Stevia RF, Cithan 40®, menthol oplossing.
Meer uit ons assortiment:
OraCoat Xylimelts voor Droge Mond M... | 40ST
13,75OraCoat XyliMelts voor Droge Mond M... | 40ST
13,75Lucovitaal Calcium 500mg & D3 Kauwtabl... | 90KTB
-60%6,3815,99GUM Hydral Dry Mouth Relief Spray | 50ML
-15%6,797,99Lucovitaal Vitamine D3 25mcg Capsules | 365CP
-60%7,9819,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier