
Leukoplast Leukopor 5cm x 5m 1ST
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Huidvriendelijke hechtpleister voor de zeer gevoelige huid.
AlgemeenLeukopor van Leukoplast is een hypo-allergenen, zachte hechtpleister die in het bijzonder geschikt is voor de (zeer) gevoelige huid. Deze soepele en waterafstotende tape is perfect voor het vastzetten van onder andere gaaskompressen, (wond)verbanden en windsels. Leukopor is 5 cm breed, 5 m lang en kan eenvoudig op maat worden gescheurd/geknipt. Leukopor van Leukoplast is ook verkrijgbaar in de maten: 1.25cm x 5m en 2.5cm x 5m.
Leukopor 2.5 cm x 5m:
- Leukopor van Leukoplast: hypoallergene, zachte hechtpleister
- Speciaal geschikt voor (zeer) gevoelige huid
- Eenvoudig op maat te scheuren of knippen
- Afmetingen: 2.5 cm breed, 5 m lang
- Soepel en waterafstotend
1. Reinig en droog de huid voor gebruik
2. Knip de gewenste lengte van de pleister af
3. Breng de pleister aan op de huid en druk zachtjes aan om te bevestigen
4. Verwijder de pleister voorzichtig in de richting van de haargroei
5. Bewaar de pleister op een koele en droge plaats.
Bekijk het hele assortiment van Leukopor.
Waarschuwingen
Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Meer uit ons assortiment:
-
Lohmann & Rauscher
Vliwasoft Kompres 10x10cm | 100ST 3,34
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Betadine Zalf | 30GR
Gebruiksbeperking:
#Vermijd langdurig blootstelling van een grotere hoeveelheid Betadine op de huid.
#Wees voorzichtig met het gebruik bij schildklieraandoeningen, nierfunctiestoornissen en bij een huidbehandeling met een middel met kwik.
#Niet gebruiken ter voorkoming tetanus.
#Uitsluitend voor uitwendig gebruik.
Risicowaarschuwing:
#Stop direct met het gebruik bij roodheid, jeuk of pijn op de huid.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.7,99-
HeltiQ
Gaaskompres Medium | 16ST 2,09
-
HeltiQ
Niet Verklevend Wondkompres | 5ST 4,43
-
HeltiQ
Gaaskompres Large | 10ST 4,20
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Leukoplast
Leukopor 1.25cm x 5m | 1ST 2,49
-
Hansaplast
Hechtpleister Soft | 1ST 3,89
-
Leukoplast
Leukoflex 2.5cm x 5cm | 1ST 3,89
-
Leukoplast
Leukosilk 2.5cm x 5m | 1ST 4,45
-
Leukoplast
Leukoplast 1.25cm x 5m | 1ST 2,09
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier














