HDH Huidmilk 250ML
HDH Huidmilk 250ML
HDH Huidmilk 250ML 107802
HDH Huidmilk 250ML 107803

HDH Huidmilk 250ML

8,95
  • Merk: HDH
  • Inhoud: 250ML
  • EAN: 8714067000157
  • Gratis verzending vanaf 20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Helpt tegen een droge huid

Algemeen
HDH Huidmilk bevat vochtbindende stoffen zoals ureum die van nature in de huid aanwezig zijn en die ervoor moeten zorgen dat het vochtgehalte op peil blijft zodat uw huid zacht en soepel aanvoelt. Wanneer er te weinig van deze stoffen aanwezig zijn, zoals bijvoorbeeld bij het ouder worden, verliest uw huid sneller vocht en voelt droog aan. Met deze milk worden deze stoffen weer aan uw huid toegevoegd zo dat het natuurlijke vochtgehalte wordt hersteld. Zoals gezegd bevordert ureum de opname van water door de huid. Dit water zorgt voor een verweking van de bovenste huidlaag, waardoor schilfers sneller verdwijnen. Ureum op de huid is te gebruiken bij droge of schilferende huidaandoeningen. Ook schrijven artsen ureum in crèmes samen met andere zalven voor om deze beter in de huid te laten dringen. De milk is daarentegen zo samengesteld dat het goed door de huid wordt opgenomen en niet vet aanvoelt en kan zonder problemen worden gebruikt zo lang u last heeft van een droge huid en natuurlijk voor het bijhouden van de droge huid. De huidmilk is dermatologische getest en gepatenteerd.

HDH Huidmilk:
  • Voor de gevoelige, droge en/of rode huid
  • Voor verzorging en ter ondersteuning van het vochtgehalte in de huid
  • Tegen veroudering van de huid
  • Ondersteunt het herstellend vermogen van de huid
  • Bevat 10% Ureum, wordt geadviseerd door Dermatologen
  • Voelt niet vet aan

Hoe te gebruiken?
Was de huid en droog deze goed af. Breng de milk daarna in een dunne laag op de huid aan. Bij ernstige vormen van schilfering kan de milk dik aangebracht worden. Laat de milk drie tot vijf minuten inwerken. De teveel aangebrachte milk kunt u het best verwijderen met een tissue.
Let op bij gebruik rond de ogen. Laat de milk niet in de ogen of op de oogleden komen. Als het per ongeluk toch in de ogen komt, het oog direct goed uitspoelen met lauw water. Bij de eerste keren insmeren kan het voorkomen dat er een prikkeling van de huid optreedt. Vooral als u de milk aanbrengt op het gezicht, in huidplooien of op een beschadigde of ontstoken huid. Dit verdwijnt na enkele minuten. Naarmate u de milk langer gebruikt zal de prikkeling uitblijven.

Ingrediënten

Aqua, Urea, Propylene Glycol, Betaine, Lactic Acid, Cetyl Alcohol, Tromethamine, Glyceryl Stearate SE, Potassium Cetyl Phosphate.

Waarschuwingen

Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van kinderen.

Meer uit ons assortiment:

  • Nutricia Protifar 225GR
    Nutricia Protifar | 225GR
    12,33
  • Nutricia Fantomalt 400GR
    Nutricia Fantomalt | 400GR
    7,69
  • Fagron Cetomacrogol FNA Creme100ml 100GR
    Fagron Cetomacrogol FNA Creme100ml | 100GR
    6,29
  • Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg 20ST
    Roter Paracetamol Instant Smeltta... | 20ST
    5,99
  • Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar 100ML
    Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar | 100ML
    7,45

Andere klanten kochten ook:

  • Fagron Koelzalf FNA 100GR
    Fagron Koelzalf FNA | 100GR
    3,99
  • Fagron Koelzalf Zonder Rozenolie 100GR
    Fagron Koelzalf Zonder Rozenolie | 100GR
    7,70
  • Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline 100GR
    Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline | 100GR
    7,99
  • Gratis verzending Naturapharma Lavilin Jojoba Gel Cream 100ML
    Naturapharma Lavilin Jojoba Gel Cream | 100ML
    22,49
  • Weleda Skin Food Bodybutter 150ML
    Weleda Skin Food Bodybutter | 150ML
    -25%
    11,24

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist