Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP gezondheidsvoordelen
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP werking
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP darmflora
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP makkelijke stoelgang
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP Ingredienten
Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP productlijn

Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP

4 reviews

30% korting *
20,24Advies van fabrikant29,09

*Gebaseerd op adviesprijs

  • Merk: Metagenics
  • Inhoud: 30CP
  • EAN: 5400433319543
  • NUT-nummer: NUT_AS 162/720
  • Gratis verzending vanaf 25 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Ondersteuning voor een gezonde darmflora en een sterk immuunsysteem tijdens de zwangerschap en borstvoedingsperiode

Metagenics Bactiol Easy Capsules:
  • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven
  • Ondersteuning voor een gezonde darmflora en een sterk immuunsysteem
  • Per capsule 5 miljard levende bacteriën van de Bifidobacterium lactis HN019
  • Galzout- en maagzuurresistent

Wat is Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP?

Metagenics Bactiol Easy Capsules (30 stuks) bevat per capsule 5 miljard levende bacteriën en essentiële vitamines voor een gezonde darmflora. Daarnaast levert elke capsule 160 μg vitamine A (20% van de referentie-inname), wat bijdraagt aan het behoud van normale slijmvliezen, waaronder die in de darm, en 5 μg vitamine D* (50% van de referentie-inname) ter ondersteuning van de natuurlijke weerstand. Onze darmen en ons immuunsysteem zijn nauw met elkaar verbonden. Maar liefst 70% van ons immuunsysteem bevindt zich in onze darmen. Het is daarom van cruciaal belang om de darmgezondheid te behouden en zo de algehele gezondheid te ondersteunen.

Dosering

1 capsule per dag.

Ingrediënten

Samenstelling per capsule



% RI*

Levende bacteriën Bifidobacterium lactis HN019

5 mld.


Vitamine D - Cholecalciferol

5 µg

100%

Vitamine A- Bètacaroteen

160 µg

20%


Ingrediënten
 
Microkristallijne cellulose,Hydroxypropylmethylcellulose, Magnesiumzouten van vetzuren, Siliciumdioxide

Etiket

Waarschuwingen

Op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen bewaren.


Reviews4 reviews

10/10 op basis van 4 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Ervaringen met Metagenics Bactiol Easy Capsules 30CP

  • 5 sterren

    4 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

Review op basis van de 120CP variant

Dirk

10 juli 2025

Dit product zou ik wel aanraden bij vrienden of familie. Bactiol Easy Capsules heeft een prima prijs/kwaliteit verhouding en is wel gebruikersvriendelijk.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Review op basis van de 120CP variant

peter

19 maart 2025

Dit product is wel gebruikersvriendelijk. Dit zou ik wel aanraden bij vrienden of familie. Bactiol Easy Capsules heeft een prima prijs/kwaliteit verhouding.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Review op basis van de 120CP variant

Wim

22 december 2024

Bactiol Easy Capsules vind ik een erg goed product.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Review op basis van de 60CP variant

Lidi

9 augustus 2024

Bactiol Easy Capsules komt volledig overeen met de beschrijving.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Keurmerken (1)

Certified B Corp

Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is hiervoor geen vervanging.

Meer uit ons assortiment:

  • Gratis verzending Vitals Ultra Pure EPA/DHA 1000mg 60SG
    20% korting*
    Vitals Ultra Pure EPA/DHA 1000mg | 60SG
    Advies van
    fabrikant 34,95
    27,93

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Gratis verzending Vitals Ultra Pure EPA/DHA 1000mg 2x60SG
    25% korting*
    Vitals Ultra Pure EPA/DHA 1000mg | 2x60SG
    Advies van
    fabrikant 69,89
    52,42

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Gratis verzending Vitakruid Visolie Forte 1000 mg EPA 35% DHA 25% 180SG
    25% korting*
    Vitakruid Visolie Forte 1000 mg EPA 3...180SG
    Advies van
    fabrikant 49,90
    37,32

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Gratis verzending Vitakruid Visolie 1400 TG® Triglyceriden D3 Softgel Capsules 90SG
    25% korting*
    Vitakruid Visolie 1400 TG® Triglyceri...90SG
    Advies van
    fabrikant 59,90
    44,80

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Lucovitaal Omega 3 Visolie Puur Koudwater Capsules 120CP
    65% korting*
    Lucovitaal Omega 3 Visolie Puur Koudwa...120CP
    Advies van
    fabrikant 49,99
    17,50

    *Gebaseerd op adviesprijs

Andere klanten kochten ook:

  • Vitals Ultimate Fibre Blend 217GR
    20% korting*
    Vitals Ultimate Fibre Blend | 217GR
    Advies van
    fabrikant 29,95
    23,93

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • MannaVital Kyo Dophilus Multi 9 Capsules 60CP
    MannaVital Kyo Dophilus Multi 9 Capsules | 60CP
    24,25
  • Gratis verzending Metagenics Candex Capsules 90CP
    15% korting*
    Metagenics Candex Capsules | 90CP
    Advies van
    fabrikant 48,79
    41,47

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Gratis verzending Orthica Orthiflor Original Biotica Capsules 120CP
    30% korting*
    Orthica Orthiflor Original Biotica ...120CP
    Advies van
    fabrikant 51,95
    36,36

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Gratis verzending Biotics TriButyric Capsules 60CP
    10% korting*
    Biotics TriButyric Capsules | 60CP
    Advies van
    fabrikant 76,49
    68,84

    *Gebaseerd op adviesprijs

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist