
Marcels Green Soap Handzeep Sinaasappel & Jasmijn Navulling 500ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Handige en duurzame navulverpakking met heerlijke, ecologische zeep - ideaal voor het navullen van handzeepflessen van 250 en 500 ml.
Marcels Green Soap Handzeep Sinaasappel & Jasmijn Navulling is een heerlijk ruikende ecologische handzeep met hydraterende en plantaardige bestanddelen voor schone en zachte handen. Deze zeep bevat daarnaast de geweldige combinatie van de geurende oliën van Sinaasappel en Jasmijn en is maar liefst voor 97% biologisch afbreekbaar en 100% vegan. Met deze navulling kunt u uw handzeepflesjes eenvoudig navullen en de verpakking is daarnaast gemaakt van 100% gerecycled materiaal.
- Met plantaardige en hydraterende bestanddelen
- Heerlijke geur en zachtheid
- Voor 97% biologisch afbreekbaar
- Handige sta-zak uit 100% gerecycled materiaal
- Handen nat maken.
- 1 pompje gel over de handen verdelen.
- Grondig afspoelen.
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Parfum, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Meer uit ons assortiment:
-
Marcels Green Soap
Afwasmiddel Sinaasappel & J... | 500ML 3,29
-
Marcels Green Soap
Vaatwastabletten Grapefruit... | 25TB 8,29
-
Marcels Green Soap
Toiletreiniger Sinaasappel ... | 750ML 3,48
-
Marcels Green Soap
Toiletblok Munt & Eucalyptus | 1ST 2,99
-
Grazie Natural
Grazie EcoNatural Toiletpapier | 8ST 5,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Sonett
Foam Soap Sensitive Navulve... | 1LT 9,19
-
Marcels Green Soap
Handzeep Sandelhout & Karde... | 500ML 3,99
-
Marcels Green Soap
Handzeep Argan en Oudh Navu... | 500ML 3,99
-
Marcels Green Soap
Handzeep Lavendel & Rozemar... | 500ML 3,99
-
Marcels Green Soap
Handzeep Patchouli & Cranbe... | 500ML 3,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier