
Lucovitaal Collageen Hand & Body Crème 250ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Met Spirulina en B3 Niacinamide herstructureert en beschermt de huid tegen rimpels en fijne lijntjes
AlgemeenSuper Collageen Hand & Body Crème met Spirulina en Niacinamide voedt en beschermt de huid intensief. De crème helpt rimpels en fijne lijntjes te verminderen, stimuleert de elasticiteit en ondersteunt zo het tegengaan van huidverslapping. Dankzij de antioxidatieve werking wordt de huid beschermd tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Het extract van Gigartina Stellata bevordert de doorbloeding, werkt zuiverend en helpt de huid te ontgiften van vervuiling. In combinatie met Spirulina stimuleert het de natuurlijke hydratatie, met een sterk vochtvasthoudend effect. Zo ontstaat er een beschermend laagje dat uitdroging tegengaat en de huid soepel houdt. De lichte, snel intrekkende crème is ideaal voor dagelijks gebruik. Ze helpt kloven voorkomen, maakt de huid weer zacht en comfortabel en is bovendien geschikt voor de gevoelige of geïrriteerde huid. Dankzij het herstellend vermogen kan de crème ook uitstekend worden ingezet als anti-aging aftersun.
Super Collageen Hand & Body Crème:- Herstructureert en beschermt de huid tegen rimpels en fijne lijntjes
- Met B3 (Niacinamide) & Spirulina
- Hand & Body Crème
Hoe te gebruiken?
Voor het perfecte resultaat breng u de crème ’s ochtends aan op het lichaam of handen voor bescherming gedurende de dag en ’s avonds om u huid te laten herstellen. Uitsluitend bestemd voor uitwendig gebruik.
Ingrediënten
Aqua, ethylhexyl stearate, glycerin, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, butyrospermum parkii butter, phenoxyethanol, parfum, sodium cetearyl sulfate, xanthan gum, niacinamide, ethylhexylglycerin, tocopherol, helianthus annuus seed oil, butylene glycol, porphyra umbilicalis extract, citric acid, spirulina maxima extract, himanthalia elongata extract, crithmum maritimum extract, palmaria palmata extract, gigartina stellata extract.
Waarschuwingen
Uitsluitend bestemd voor uitwendig gebruik. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Keurmerken (1)
Vegan

Dit product heeft het Vegan keurmerk en staat op volledig plantaardige producten. Het keurmerk garandeert dat het product vrij is van dierlijke ingrediënten, zoals vis, vlees of insecten, en dat er geen dierlijke materialen zijn gebruikt tijdens de productie. Bovendien worden er geen dierproeven uitgevoerd bij de productie en ontwikkeling van het product.
Meer uit ons assortiment:
-
Lucovitaal
Super Collageen 2000mg Tabl... | 60TB -60%7,9819,95
-
Lucovitaal
Hydra Wonder Serum Vitamine E | 7ST -60%1,984,99
-
Lucovitaal
Hand & Body Crème Echinacea... | 250ML -60%3,989,99
-
Lucovitaal
Super Vitamine C 1000mg Bru... | 20TB -60%1,583,99
-
Lucovitaal
Winterhanden Wonder Crème | 100ML -60%3,989,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
La Roche-Posay
Effaclar Duo+M Gel Creme - ... | 40ML -25%16,4621,95
-
Weleda
Skin Food Crème | 75ML -25%8,2410,99
-
La Roche-Posay
Effaclar Duo Plus SPF 30 | 40ML -25%17,2222,95
-
Eucerin
UreaRepair Body Lotion 10% ... | 400ML -25%22,1229,49
-
La Roche-Posay
Lipikar Baume Light AP+M | 400ML -20%22,8028,50
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier