DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2023
Isostar Sportreep Reload Chocolate 40GR
Isostar Sportreep Reload Chocolate 40GR

Isostar Sportreep Reload Chocolate 40GR

25% korting
1,692,25
  • Merk: Isostar
  • Inhoud: 40GR
  • EAN: 3175681017474
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Speciaal ontworpen voor energie aanvulling tijdens intensieve en langdurige inspanning

Algemeen

Isostar Sportreep Reload Chocolate is een sportbar met een mix van enkelvoudige en complexe koolhydraten. De reep bevat 29 gram koolhydraten per reep en levert tijdens de een intensieve en langdurige inspanning dat het koolhydraat niveau van de energiereserves weer worden aangevuld.

- vitamine B1 en PP dragen bij tot een normale energiebehoefte
- vitamine C en E helpen de cellen te beschermen tegen oxidatieve stress

Hoe te gebruiken?
Perfect voor trainingen en wedstrijden. Ze kunnen ook worden geconsumeerd voor de training tijdens de voorbereidingsfase.
Ingrediënten

Voedingswaarden

Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
Energetische waarde (kcal)383191538
Energetische waarde (kJ)1613646
Vet waarvan (g)9.2133.75
Verzadigde vetzuren (g)4.7241.910
Koolhydraten waarvan (g)4919208
Suikers (g)32361314
Polyolen (g)5.62.2
Voedingsvezels (g)4.61.8
Eiwitten (g)26521020
Zout (g)0.4880.23
Vitamine C (mg)40501620
Vitamine E (mg)6502.420
Vitamine B1 (mg)0.7640.2825
Vitamine B2 (mg)0.81580.3223
Vitamine PP (mg)14885.635
Vitamine B6 (mg)1.41000.5640
Kalium (mg)376191508
Calcium (mg)5036320125
Magnesium (mg)1574262.817
RI = Referentie-Inname
*Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
**Een portie staat gelijk aan 40g

Ingrediënten
Glucosesiroop, MELKeiwitten, Melkchocolade 20 %, (suiker, cacaoboter, Magere MELKpoeder, MELKWEI, Cacaomassa, MELKvet, Emulgator : SOJAlecithinen, aroma), Stabilisatoren : sorbitolen en glycerol, TARWEGLUTEN, Suiker, EI-eiwitpoeder, Fructosesiroop, Zonnebloemolie, Bietenvezels, Magere cacao (Emulgator : SOJAlecithinen), Calciumcarbonaat, Calciumzouten van orthofosforzuur, Aroma’s, Vitamines B1, B2, B6, C, E (LACTOSE en MELKeiwitten), Niacine, Zetmeel.

Meer uit ons assortiment:

  • Aromedica Spierolie 30ML

    Aromedica Spierolie | 30ML

    -15%
    11,86
    13,95
  • Isostar Eiwitreep High Protein Chocolate Crispy 55GR

    Isostar Eiwitreep High Protein Choc... | 55GR

    -25%
    2,02
    2,69
  • Isostar Sport & Energy Cake 4ST

    Isostar Sport & Energy Cake | 4ST

    -25%
    2,81
    3,75
  • Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6TB

    Leidapharm Anti-Worm Tabletten | 6TB

    2,99
  • Powerbar Ride Energy Bar Choco-Hazelnut Caramel 55GR

    Powerbar Ride Energy Bar Choco-Hazel... | 55GR

    -10%
    1,88
    2,09

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist