
De Traay Zeep Lavendel met lavendelbloesem 250GR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld, maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Lavendel met echte lavendelbloemetjes
Algemeen
De Traay Zeep Lavendel met lavendelbloesem heeft een milde werking en is vooral geschikt voor de vette huid, maar ook voor de normale huid. Heerlijk van geur. Verrijkt met etherische oliën. De echte lavendelbloemetjes zorgen voor een scrub massage en extra verzorging van de huid.
Hoe te gebruiken?
U kunt de zeep gebruiken om de handen te reinigen. Maar ook het lichaam er heerlijk mee reinigen. Breng de zeep aan op een nat washandje en zeep hiermee het lichaam in. Spoel het lichaam goed af.
Ingrediënten
SODIUM PALMATE**, SODIUM COCOATE**, AQUA (WATER), SODIUM OLIVATE**, GLYCERIN**, LAVANDULA HYBRIDA (LAVENDER) FLOWER, PARFUM (FRAGRANCE), LAVANDULA HYBRIDA , LAVANDIN) OIL*, SODIUM CHLORIDE, SODIUM THIOSULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LINALOOL, LIMONENE.
** Verwerkt op basis van biologische ingrediënten.
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van kinderen.
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier