
CeraVe Anti-Onzuiverheden Reinigingsgel 236ML
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Toevoegen aan verlanglijstje
Is een verfrissende gel-tot-schuim gezichtsreiniger voor de onzuivere huid.
Algemeen
Cerave Anti-Onzuiverheden Reinigingsgel is een verfrissende gel-tot-schuim gezichtsreiniger voor de onzuivere huid, die de zichtbaarheid van puistjes en mee-eters helpt verminderen en overtollige olie verwijdert terwijl de huid zacht en glad aanvoelt. De formule dringt door in de poriën om de oorzaak van puistjes en onzuiverheden te elimineren, met respect voor de natuurlijke barrière van de huid.
Hoe Cerave Anti-Onzuiverheden Reinigingsgel gebruiken?
Aanbevolen gebruik 's morgens en' s avonds. Gebruik de pompapplicator om op natte handen aan te brengen en in de huid te masseren. Grondig spoelen. De flacon goed schudden voor gebruik. Breng de gezichtsreiniger aan op het gezicht en masseer zacht in, daarna grondig afspoelen en u voelt zich weer heerlijk verfrist.
Water, sodium lauroyl sarcosinate, cocamidopropyl hydroxysultaine, glycerin, niacinamide, salicylic acid, gluconolactone, sodium methyl cocoyl taurate, peg-150 pentaerythrityl tetrastearate, ceramide np, ceramide ap, ceramide eop, carbomer, calcium gluconate, triethyl citrate, sodium benzoate, sodium hydroxide, sodium lauroyl lactylate, cholesterol, tetrasodium edta, caprylyl glycol, hydrolyzed hyaluronic acid, trisodium ethylenediamine disuccinate, xanthan gum, hectorite, phytosphingosine, benzoic acid, (code f.i.l. c274845/2).
Vermijd contact met de ogen. Als er contact is, spoel dan grondig met water. Altijd buiten bereik van kinderen houden. Bewaren op een schone, droge plaats uit de buurt van warmte, licht of vocht.
Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van dit merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de product verpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik.
Meer uit ons assortiment:
CeraVe Acne Control Gel voor de on... | 40ML
15,95La Roche-Posay Effaclar Duo Plus SPF 30 | 40ML
-20%16,4020,50CeraVe Hydraterende Crème | 454GR
-20%17,5621,95CeraVe Hydraterende Gezichtscrème | 52ML
16,95CeraVe Hydraterende Melk | 473ML
-20%15,1618,95
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier