Alfa Microbio XIII Capsules 15CP

Alfa Microbio XIII Capsules 15CP

17,92Adviesprijs18,45
  • Merk: Alfa
  • Inhoud: 15CP
  • EAN: 5430003636480
  • NUT-nummer: AS 715/81
  • Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
  • Op voorraad:  6  stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Breed spectrum probioticum

Alfa Microbio XIII Capsules:
  • Bevat een uitgebreide mix van 13 probiotische stammen
  • Breed spectrum probioticum met een gevarieerde samenstelling van bacteriestammen
  • Praktische dagdosering van 1 capsule

Wat is Alfa Microbio XIII Capsules?

Alfa Microbio XIII Capsules (15 stuks) is een breed spectrum probioticum. Dit voedingssupplement bevat een unieke mix van maar liefst 13 verschillende probiotische stammen, waaronder diverse Bifidobacterium- en Lactobacillus-soorten, aangevuld met Bacillus-stammen, Saccharomyces boulardii en Streptococcus thermophilus. De capsules bieden een veelzijdige samenstelling voor uw dagelijkse voedingspatroon.

Dosering

Neem dagelijks 1 capsule in op een nuchtere maag. Overschrijd de aanbevolen dosering niet.

Afgeraden voor mensen met (ernstige) immunodeficiëntie.

Ingrediënten

Samenstelling per capsule

BestanddeelHoeveelheid
Bifidobacterium infantis0.7 mb
Bifidobacterium longum0.9 mb
Lactobacillus acidophilus0.3 mb
Lactobacillus casei0.9 mb
Lactobacillus rhamnosus0.7 mb
Lactobacillus plantarum0.9 mb
Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus0.4 mb
Lactobacillus brevis0.7 mb
Lactobacillus salivarius1 mb
Bacillus coagulans4.4 mb
Bacillus subtilis natto3 mb
Saccharomyces boulardii0.7 mb
Streptococcus thermophilus0.4 mb

Ingrediënten
Mix van 13 probiotische stammen: Bifidobacterium infantis (0.7 mb), Bifidobacterium longum (0.9 mb), Lactobacillus acidophilus (0.3 mb), Lactobacillus casei (0.9 mb), Lactobacillus rhamnosus (0.7 mb), Lactobacillus plantarum (0.9 mb), Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus (0.4 mb), Lactobacillus brevis (0.7 mb), Lactobacillus salivarius (1 mb), Bacillus coagulans (4.4 mb), Bacillus subtilis natto (3 mb), Saccharomyces boulardii (0.7 mb), Streptococcus thermophilus (0.4 mb).


Waarschuwingen

Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is hiervoor geen vervanging.

Meer uit ons assortiment:

  • Mattisson HealthStyle Organic Psyllium Vezels 250GR
    25% onder adviesprijs*
    Mattisson HealthStyle Organic Psyllium Vezels | 250GR
    Adviesprijs 10,95 *
    8,21

    * Zoals bepaald door fabrikant of leverancier

  • Mattisson HealthStyle Organic Psylliumvezels 750GR
    25% onder adviesprijs*
    Mattisson HealthStyle Organic Psylliumvezels | 750GR
    Adviesprijs 26,95 *
    20,21

    * Zoals bepaald door fabrikant of leverancier

  • Mattisson HealthStyle Psyllium Husk Vezels 90GR
    12% onder adviesprijs*
    Mattisson HealthStyle Psyllium Husk Vezels | 90GR
    Adviesprijs 6,95 *
    6,14

    * Zoals bepaald door fabrikant of leverancier

  • Mattisson HealthStyle Psyllium Husk Capsules 90VCP
    25% onder adviesprijs*
    Mattisson HealthStyle Psyllium Husk Capsules | 90VCP
    Adviesprijs 15,95 *
    11,96

    * Zoals bepaald door fabrikant of leverancier

  • Vitiv Biologische Psyllium Vezels 500GR
    Vitiv Biologische Psyllium Vezels | 500GR
    Adviesprijs 18,95
    17,27

Andere klanten kochten ook:

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist