
Aleppo Soap Co Savon D'Alep Zeep met 12% Laurier 190GR
4 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Een natuurlijke zeep met olijf- en laurierbesolie
AlgemeenAleppo Soap Co Savon D'Alep Zeep met 12% Laurier is een natuurlijke zeep op basis olijfolie en 12% laurierbesolie. Hoe hoger het percentage laurierbesolie, des te meer is de zeep geschikt voor de gevoelige huid. Daarnaast kan de zeep ook gebruikt worden bij een droge en geïrriteerde huid. Uw huid wordt gereinigd, zonder de huid te irriteren en voelt weer zacht en soepel aan. Tevens is het ook geschikt voor het wassen van de haren en het wassen van kleding.
Aleppo Soap Co Savon D'Alep Zeep met 12% Laurier:
- op basis van olijf- en laurierbesolie
- met 12% laurierbesolie
- is geschikt voor de de droge, geïrriteerde en gevoelige huid
- ook geschikt voor het wassen van haren en kleding
- vrij van kunstmatige geur-, kleur-, en conserveringsmiddelen
- is biologisch afbreekbaar
Andere varianten
Ingrediënten
Ingrediënten
Olea europaea (olijf) fruitolie*, laurus nobilis (laurier) fruitolie*, aqua*, natriumhydroxide.
* van biologische afkomst
Reviews4 reviews
7/10 op basis van 4 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
8/10
Peter
15 februari 2026
Top
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
4/10
Theo
25 januari 2026
Ik ga de zeep nu gebruiken, dus kan nog niets zeggen over de zeep zelf. Ik heb hem wel door midden moeten zagen, omdat het stuk veel te groot is voor het zeepbakje in de douchecabine.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Doro
26 december 2025
Fijne zeep ik gebruik het voor droge huid , geen allergische reacties en zeer zuinig in gebruik. Geur is misschien wennen ,maar is licht en vervaagd snel. Het is een groot blok, na gebruik op schaaltje leggen met ribbels of uitlek bakje .
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Diana
2 december 2025
De geur is prettig, heel natuurlijk. De was emulsie voelt zeer prettig aan. Mijn huid droogt hier niet van uit. Het blok zeep is wel iets te groot om lekker in de hand te liggen. Ik blijf het gebruiken.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
Meer uit ons assortiment:
-
Bel Nature
Wattenstaafjes | 200ST 1,79
-
Weleda
Planten Tandpasta | 75ML Advies van fabrikant5,99-15%5,09
-
Stimudent
Stim-U-dent Tanden Stokers | 100ST Advies van fabrikant3,09-10%2,79
-
Harmonie
Aloe Vera Dag & Nachtcreme | 50ML Advies van fabrikant26,99-40%16,19
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Sanias Diclofenac Kalium 12.5mg | 20ST
Gebruiksbeperking:
#Allergie pinda's of soja.
#Ouderen kunnen gevoeliger reageren op diclofenac, neem het laagste aantal tabletten dat nog voldoende verlichting geeft.
#Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.
Risicowaarschuwing:
#Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel kunt u niet samen met bepaalde bloedverdunners gebruiken. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen, mensen met hart- of vaatziekten, astma, psoriasis, maag- of darmaandoeningen of een verhoogd risico hierop.
# Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.4,10
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Aleppo Soap
Co Savon D'Alep Zeep Olive ...200GR 4,95
-
Aleppo Soap
Co Savon D'Alep Zeep met 20...200GR 7,50
-
Aleppo Soap
Co Savon D'Alep Zeep met 30...200GR 9,50
-
Eucerin
DermoCapillaire Urea Shampoo | 250ML Advies van fabrikant18,49-25%13,87
-
Tabac
Original Zeep Plastic | 100GR Advies van fabrikant7,256,74
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier












