
Dermolin Bad En Douchegel 200ML
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Hypoallergeen, pH-huidneutraal en respecteert en ondersteunt de natuurlijke beschermlaag van de huid
Algemeen
Dermolin Bad En Douchegel is hypoallergeen, pH-huidneutraal en respecteert en ondersteunt de natuurlijke beschermlaag van de huid. De bad- en douchegel reinigt uw lichaam maar respecteert daarbij de balans huid. De combinatie van Sodium Laureth Sulfate met Glyceryl oleate zorgt ervoor dat de huid niet onnodig uitdroogt en soepel aanvoelt na gebruik.
Hoe te gebruiken?
Gebruik een kleine hoeveelheid op een spons en masseer op de vochtige huid. Of u giet het direct in het badwater bij het vullen.
Andere varianten
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Dipropylene Glycol, Tetrasodium, Glutamate Diacetate.
Meer uit ons assortiment:
-
Sebamed
Douche Gel - met doseerpomp | 1LT 15,19
-
Dermolin
Shampoo | 200ML 7,49
-
Dermolin
Cremespoeling | 200ML 7,49
-
Dermolin
Dagcrème | 50ML 9,95
-
Dermolin
Handcrème | 75ML 5,50
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Volatile
Douchegel Neutraal | 250ML 7,80
-
Drs Leenarts
Shampoo | 150ML -50%4,759,49
-
Vichy
Dercos Anti-Dandruff & Itch... | 390ML -20%20,7625,95
-
Dermolin
Bad En Douchegel | 400ML 13,95
-
Sanex
Zero 0% Dry Skin Douchegel | 400ML -30%2,793,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier





