
CellCare Omega 3 Krill Capsules 60CP
- Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
- Op voorraad: 20 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Van duurzaam gewonnen krillolie
Algemeen
CellCare Omega-3 Krill bevat zuivere Krillolie in vegacapsules. Deze Krillolie is, net als visolie, rijk aan de Omega-3 vetzuren EPA en DHA. Het verschil met visolie is dat de Omega-3 vetzuren in Krillolie gebonden zijn aan fosfolipiden in plaats van triglyceriden en worden veel sneller en effectiever door het lichaam opgenomen dan triglyceriden. DHA is een belangrijke bouwsteen voor de hersenen en draagt bij tot de instandhouding van de normale hersenfunctie*. Ook draagt DHA bij aan het behoud van een normaal gezichtsvermogen*. Daarnaast hebben DHA en EPA een gunstige werking op het hart** en helpen bij het behouden van normale triglyceridengehalten in het bloed**. De Krillolie van CellCare wordt bovendien duurzaam gevangen heeft het MSC keurmerk (ecologische vangst, zonder bijvangst en met behoud van het milieu). Geeft geen nare nasmaak of oprispingen.
* Het gunstige effect wordt verkregen bij een dagelijkse inname van 250 mg DHA.
** Het gunstige effect wordt verkregen bij een dagelijkse inname van 250 mg EPA en DHA samen.
Dosering
Dagelijks 1 à 2 softgel capsules bij een maaltijd met water of sap innemen. De aanbevolen dosering niet overschrijden.
Waarschuwingen
Droog en bij kamertemperatuur bewaren, buiten het bereik van kinderen. Niet geschikt voor mensen met een schaal- en schelpdierenallergie. Ook mensen met een weekdierenallergie kunnen een reactie krijgen op krillolie.
Zie het bijgevoegde etiket voor de voorzorgsmaatregelen en/of gevarenaanduidingen bij dit product.
Andere varianten
Ingrediënten
Samenstelling per softgel capsule
Bestanddeel | Hoeveelheid |
---|---|
Antarctische krillolie (uit Euphausia superba) | 500 mg |
waarvan fosfolipiden, minimaal | 210 mg |
Astaxanthine | 0,15 mg |
waarvan Omega-3 vetzuren, minimaal | 120 mg |
EPA, minimaal | 60 mg |
DHA, minimaal | 32 mg |
Ingrediënten
Euphausia superba (schaaldieren), capsule (gelatine, glycerol), sorbitol, water
Allergenen informatie
Bevat SCHAALDIEREN
Etiket
Waarschuwingen
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Houd u aan de aanbevolen dosering.
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier