
Zonnegoud Carduus Marianus Simplex 50ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 8 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Kruidenpreparaat
AlgemeenZonnegoud Carduus Marianus Simplex bevat extract uit Mariadistel (Carduus Marianus). Mariadistel kan de structuur van de buitenste laag van de membraam van levercellen veranderen waardoor gifstoffen moeilijker de cel binnendringen. Daarnaast stimuleert mariadistel de aanmaak van RNA en verbetert de eiwitsynthese waardoor de vorming van nieuwe levercellen bevordert, dus het regenererend vermogen van de lever.
Dosering
3 x daags 15 - 20 druppels met water innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Waarschuwingen
Niet gebruiken bij zwangerschap of borstvoeding, tenzij voorgeschreven door uw voorschrijver. Droog, donker, afgesloten en buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
Voorzichtigheid geboden bij het innemen van diabetesmedicijnen, bloeddrukverlagers, antibiotica en hart- en vaatmedicijnen.
Ingrediënten
Ingredienten
Water, alcohol (50%), extract uit: Mariadistel
Meer uit ons assortiment:
Zonnegoud Taraxacum Simplex | 50ML
11,92Biotics Saccharomyces Boulardi Caps... | 60CP
-10%30,5433,93Orthica Magnesium-200 Tabletten | 120TB
-30%21,6130,95Vitakruid Magnesium 150 Bisglycinaat ... | 90TB
-25%22,4229,90AOV 409 Vitamine D3 Druppels | 15ML
-25%12,7116,95
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier