
Speick Thermal Sensitiv Deo Roll-On 50ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 18 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld, dinsdag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Speciaal voor de gevoelige huid
Algemeen
Speick Thermal Sensitiv Deo Roll-On beschermt actief net als iedere andere deodorant, maar op een natuurlijke wijze met de voordelen van thermaal bronwater. De ingrediënten als suikerbiet, algen en vitamine F hebben een verzorgende en beschermende werking op de huid. Daarnaast werkt deze deodorant verzorgend door de substanties van verschillende planten en is zeer geschikt voor de gevoelige huid, hypo-allergeen en dermatologisch getest. Bovendien is het product vegan en vrij van aluminium, bewaarmiddelen, synthetische geuren en kleuren, minerale oliën, siliconen, parabenen, gluten en lactose.
- Beschermt tegen geurtjes op een natuurlijke manier
- Met thermaal bronwater
- Hypo-allergeen en dermatologisch getest en geschikt voor de gevoelige huid
- Vrij van aluminium, bewaarmiddelen, synthetische geuren en kleuren
- Vrij van minerale oliën, siliconen, parabenen, gluten en lactose
- 99,99% natuurlijke oorsprong
- Vegan
Hoe te gebruiken?
Breng dagelijks aan op droge, schone oksels.
Ingrediënten
Keurmerken (2)
COSMOS Organic Ecocert

Dit natuurcosmetica product heeft het COSMOS Organic Ecocert keurmerk en bevat natuurlijke en/of biologische ingrediënten. Het is vrij van genetisch gemodificeerde ingrediënten en wordt niet op dieren getest. Het keurmerk stelt strenge eisen aan biologische afbreekbaarheid, verpakkingen, en de afwezigheid van microplastics.
Cosmos Natural

Dit product heeft het Cosmos Natural keurmerk en is gemaakt met natuurlijke ingrediënten volgens strenge richtlijnen, zonder gebruik van synthetische geurstoffen, kleurstoffen of conserveringsmiddelen.
Meer uit ons assortiment:
Lucovitaal Alle 22 Aminozuren Compleet... | 60CP
-60%7,9819,95Arkocaps Lithothamnium Capsules | 45CP
-25%7,6810,25Marcels Green Soap Shower Gel Argan & Oudh | 100ML
1,79Sanicur Dermo Oil Bath & Shower Gel | 1LT
3,99Sanicur Sensitive Bath & Showergel | 1LT
3,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
Dr Organic Moroccan Argan Oil Deodoran... | 50ML
7,99Dr Organic Rose Otto Deodorant Roll-On | 50ML
7,99Urtekram Lime Crystal Deodorant | 50ML
-15%8,079,49Speick Natural Aktiv Deo Roll-On | 50ML
7,99Speick Natural Aktiv Deo Roll-On Z... | 50ML
7,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier