Speick Pure Deo Stick 40ML
Speick Pure Deo Stick 40ML

Speick Pure Deo Stick 40ML

1 reviews

10,85
  • Merk: Speick
  • Inhoud: 40ML
  • EAN: 4009800002005
  • Gratis verzending vanaf 25 binnen NL
  • Op voorraad:  10  stuks beschikbaar
  • Vandaag besteld: maandag in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Natuurlijke deodorant stick die effectieve bescherming biedt tegen ongewenste geurtjes

Speick Pure Deo Stick:
• Bevat Speick Valeriaan extract, een beschermde alpenkruid dat tussen 15 augustus en 12 september wordt geoogst via gecertificeerde biologische wildpluk
• Verrijkt met natuurlijke ingrediënten zoals salie extract, zinkricinoleaat en Poria Cocos extract voor een frisse en verzorgde huid
• Gecertificeerd met het BDIH keurmerk voor natuurlijke cosmetica en getest door ÖKO-TEST
• Geschikt voor dagelijks gebruik met een subtiele, evenwicht herstellende geur
• Verpakt in een praktische stick van 40ml

Algemeen
Speick Pure Deo Stick (40ml) is een natuurlijke deodorant stick die effectieve bescherming biedt tegen ongewenste geurtjes. Deze deo stick bevat het bijzondere extract van Speick Valeriaan, een beschermde botanische zeldzaamheid uit de Alpen die onder gecontroleerde, biologische omstandigheden wordt geoogst. Het product is gecertificeerd met het BDIH keurmerk voor natuurlijke cosmetica en combineert effectieve deobescherming met respect voor mens en milieu.

Hoe te gebruiken?
1. Draai de onderkant van de deo stick om het product iets omhoog te brengen.
2. Breng de stick aan op een schone en droge huid onder uw oksels.
3. Beweeg de stick enkele keren heen en weer voor een gelijkmatige verdeling.
4. Laat de deodorant kort drogen voordat u zich aankleedt.
5. Sluit de dop goed af na gebruik en bewaar de stick bij kamertemperatuur op een droge, donkere plaats.

Ingrediënten

INCI: Propylene Glycol, Aqua (Water), Sodium Stearate, Octyldodecanol, Sorbitan Caprylate, Zinc Ricinoleate, Valeriana Celtica (Speick) Extract**, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Salvia Triloba (Sage) Leaf Extract*, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propanediol

Waarschuwingen

Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.

Reviews1 reviews

10/10 op basis van 1 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Ervaringen met Speick Pure Deo Stick 40ML

  • 5 sterren

    1 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

M. T.

28 mei 2026

Hele fijne deodorant, zeker als je op zoek bent naar een deodorant met “schone” ingrediënten. Ruikt heel mild naar een soort mint/eucalyptus. Ik gebruik de deodorant altijd ‘s avonds na het douchen, op schone oksels. Dan hoef ik me de dag erna geen zorgen te maken over nare geurtjes. De deodorant zorgt wel een beetje voor droge oksels, dus ik wissel deze af met een andere. Vooral in het begin smeert hij een beetje stroef, maar na verloop van tijd gaat dat makkelijker. Hij plakt ook een beetje, maar zelf heb ik daar weinig last van, omdat ik dan toch ga slapen.

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Keurmerken (1)

BDIH

BDIH

BDIH is een Duits keurmerk voor natuurcosmetica. Het stelt eisen aan de herkomst van grondstoffen: alleen natuurlijke of natuurlijk-identieke ingrediënten zijn toegestaan, en stoffen zoals minerale oliën, siliconen en synthetische kleur-, geur- en conserveringsstoffen zijn uitgesloten.

Meer uit ons assortiment:

Andere klanten kochten ook:

  • Tabac Man Deodorant Stick 75ML
    Tabac Man Deodorant Stick | 75ML
    10,95
  • Calvin Klein Euphoria Men Deo Stick 75ML
    Calvin Klein Euphoria Men Deo Stick | 75ML
    Advies van
    fabrikant 10,95
    10,49
  • Calvin Klein Defy Deodorant Stick Alcohol Free 75ML
    Calvin Klein Defy Deodorant Stick Alcoho...75ML
  • Davidoff Cool Water Deodorant Stick 70GR
    Davidoff Cool Water Deodorant Stick | 70GR
    9,69
  • Rexona Maximum Protection Intense Sport Men Deo Crème 45ML
    37% korting*
    Rexona Maximum Protection Intense ...45ML
    Advies van
    fabrikant 9,49
    5,99

    *Gebaseerd op adviesprijs

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist