Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Is dit uw beste keuze?
Ontdek hier of dit product bij u past
×
of
Productbeschrijving
Verrijkt met gezuiverd water en amandelolie om laatste restanten te verwijderen, de huid te verzachten en te hydrateren
Algemeen Nivea Tonic Verzachtend (200ml) is een milde gezichtstonic die speciaal is ontwikkeld voor de droge huid. Deze verzachtende tonic is verrijkt met gezuiverd water en amandelolie om na het reinigen laatste restanten te verwijderen en uw huid optimaal te verzachten en te hydrateren. Het product is dermatologisch en oftalmologisch goedgekeurd, waardoor het veilig is voor gebruik, zelfs voor de gevoelige oogomgeving.
Nivea Tonic Verzachtend:
Verrijkt met amandelolie en gezuiverd water voor optimale verzachting en hydratatie van de droge huid
Dermatologisch en oftalmologisch goedgekeurd voor veilig en zacht gebruik
Verwijdert laatste restanten na het reinigen voor een schone huid
Speciaal ontwikkeld voor de droge huid
Verzachtende werking
Hoe te gebruiken? 1. Reinig uw gezicht eerst grondig met een geschikte reiniger. 2. Breng de tonic na het reinigen aan met een wattenschijfje. 3. Dep het wattenschijfje zachtjes over uw gezicht en hals. 4. Laat de tonic intrekken voordat u een dagcrème of nachtcrème aanbrengt.
Super tonic. Heerlijke tonic van NIVEA. Deze tonic reinigt mijn huid goed en is tegelijk ook verzachtend. De tonic ruikt lekker en mijn huid voelt goed gereinigd aan na gebruik. Ik heb een erg gevoelige huid en deze verzachtende tonic van NIVEA voelt zelfs op mijn huid erg prettig aan.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
MO!!
20 februari 2024
Top product. Ik mocht deze Nivea tonic testen en de tonic is echt een lifesaver voor droge en gevoelige huidtypes! Met amandelolie en hydramine is het alsof je huid een grote slok water krijgt. Je voelt meteen het verschil en je huid ziet er gezond. De tonic ruikt ook nog super lekker.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Alina
25 januari 2024
Leuk. [Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] Ik heb deze tonic voor het eerst kunnen testen! Ik ben erg blij met dit product: het heeft de conditie van mijn huid merkbaar verbeterd: delicate textuur, aangename geur en zuinig verbruik! Ik heb dit product 2 weken lang elke dag gebruikt: het resultaat is een zachte, gehydrateerde huid en een goede teint. Ik raad deze tonic aan! ;)
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Marcella
22 januari 2024
Ruikt heerlijk. Ik mocht deze tonic testen en wat heeft hij me positief verrast. Een mooie verpakking en wat een heerlijke geur!
Wat ik het fijnste vond is dat ik er geen droge huid van kreeg. Waardoor het voor mij echt een blijver is en ik deze de volgende keer zeker weer zal kopen
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Kimfluence
20 januari 2024
Nivea heeft zichzelf echt uniek gemaakt. Toen ik te horen kreeg dat ik dit product mocht testen in ruil voor mijn eerlijke mening was ik super benieuwd naar de producten.
Een verzachtende tonic had ik mijn twijfels of het dan wel echt zou werken. Maar zo'n heerlijke geur en voel en zichtbaar schonere huid dat had ik niet verwacht om eerlijk te zijn. Je huid voelt zacht aan na gebruik en niet droog of een strak gevoel. Dit heeft mijn verwachtingen overtroffen en raad dit product echt aan. En zal het zeker opnieuw kopen want ik gebruik het soms 3x per dag dus dan gaat het snel. Het voelt gewoon zo fijn als je bijvoorbeeld zweet in je gezicht hebt gehad om dan even snel op te frissen. Het is een fijne verpakking om gewoon in je tas mee te nemen. Gevoelige huid of niet deze is voor iedereen geschikt.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Nicky_33
19 januari 2024
Fijn, lekker ruikend verzorgingsproduct. Dit product heb ik mogen testen. Bij het openen was ik al gelijk blij. Een fijne geur kwam mij tegemoet. Het geeft geen vette laag achter en de huid onder mijn ogen wordt er super zacht en gehydrateerd van. De verpakking is ook handig in gebruik en neemt weinig plek in de toilettas in.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Jorieke
18 januari 2024
Doet wat het belooft! Ik mocht het product testen en ik was erg nieuwsgierig. Het eerste wat me opviel was de geur. Het product heeft een een heerlijke, maar subtiele geur. Heel prettig! De tonic reinigt de huid goed en haalt (resten van) make-up goed van het gezicht. Mijn toch soms moeilijke huid droogde totaal niet uit en het product laat geen ‘laagje’ achter op de huid. Het was erg fijn en mijn droge huid kon er verrassend goed tegen!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Jorieke
18 januari 2024
Doet wat het belooft! Ik mocht het product testen en ik was erg nieuwsgierig. Het eerste wat me opviel was de geur. Het product heeft een een lekkere, maar subtiele geur. Heel prettig! De tonic reinigt de huid goed en haalt (resten van) make-up goed van het gezicht. Mijn toch soms moeilijke huid droogde totaal niet uit en het product laat geen ‘laagje’ achter op de huid. Het was erg fijn en mijn droge huid kon er verrassend goed tegen!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Schoppies7
18 januari 2024
Verfrissende tonic. Ik mocht deze tonic testen en gebruik deze nu ongeveer 1 maand. De fles heeft een frisse uitstraling, precies het gevoel dat deze tonic geeft. Je huid voelt fris, prikt niet en de geur is aangenaam.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Berthilde
18 januari 2024
Heerlijk verfrissend! Dit product mocht ik testen en daar ben ik erg blij mee! Een aantal drupjes tonic op een wattenschijfje en ik kon mijn hele gezicht reinigen. Het is erg verfrissend en heeft een aangename geur. Gelukkig geen last van zere ogen door bijv. te veel parfum in het product. Mijn huid voelt na gebruik fris, zacht en schoon. Ik vind het een aanrader!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Mimi
18 januari 2024
Verfrissende Tonic. Ik kreeg dit product om te testen. Zelf heb ik een gecombineerde huid. Ik merkte wel gelijk een verschil met t gebruik van deze tonic en de make-up verwijderaar op olie basis die ik gebruikte. Ik vind dat deze lotion heel verfrissend werkt.
Make-up gaat er snel af. Een kleine scheutje op een wattenschijfje met lichtjes masseren verdwijnt al t make up, als sneeuw voor de zon. Je huid voelt dan ook direct stralend aan.
Het ruikt ook lekker, het is fris en plakt niet. De lotion droogt ook heerlijk snel op. Je huid. Het flesje is makkelijk en hygiënisch in gebruik. Het is ook een heel
betaal baar product. Ik zou t zeker aanraden.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
ReviewQuee
17 januari 2024
Nivea Verzachte Tonic. Deze tonic geeft een heerlijk fris gevoel op je huid. De geur is perfect, lekker maar niet te aanwezig. Na deze tonic aangebracht te hebben een een wattenschijfje voelt de huid soepel, fris en verzorgd aan.
na een maand de tonic te hebben gebruikt voelt mijn huid erg goed en gehydrateerd aan. Ik ben erg tevreden.
Wat ook nog een goede pluspunt is, is dat er op de verpakking vermeld staat dat deze tonic is gemaakt met een vegan formule en de verpakking gemaakt is van gerecycled materiaal.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Bvdootje7
17 januari 2024
Fijn product. De toner heb ik mogen testen en ik was blij verrast. Ik vind het een prettig geur maar dat is persoonlijk. Mijn huid voelde na gebruik zacht en haalde het vuil goed weg. Daarnaast vind ik het een fijne dop en doet het product wat het beloofd.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Nalie82
17 januari 2024
Fijn. Wat een fijne tonic!
Ik mocht dit product uitprobberen, de geur is fijn en het voelt na het reinigen schoon en fris aan. Het droogt niet uit en gebruik het s'ochtens en s'avonds na het reinigen. Ik raad het aan!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Jaimy
17 januari 2024
Perfect voor gevoelige huid. Ik mocht dit product testen en daar was ik erg blij mee. Ik heb een gevoelige huid en normaal zijn tonics te heftig voor mijn huid. Dit had ik in de eerste instantie ook verwacht, maar dit was niet het geval. Deze tonic is erg verzachtend voor mijn huid en laat geen irriterende, rode of droge plekken achter. Er is geen aanwezige, chemische geur wat ik ook erg fijn vindt aan dit product. Makeup remover haalt niet alle viezigheden en make-up van mijn gezicht af, deze toner stript alles nog extra zonder dat het mijn huid droog achterlaat. Ik merk ook dat mijn huid hier veel egaler van wordt wegens de vuile resten die niet achter blijven. Het product is makkelijk te gebruiken, ook heb je er niet veel van nodig om je huid schoon te krijgen. Of te wel, dit product is perfect voor jou als je snel alles er lekker af wilt hebben en een gevoelige huid hebt!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Insightinspector
17 januari 2024
Fijne tonic. De Nivea verzachtende tonic zou verzachtend zijn en wat valt mij gelijk op bij gebruik? Dat mijn gezicht hierdoor inderdaad erg zacht aanvoelt.
De geur die het heeft is een fijne zachte geur, die niet overdreven aanwezig is. Tijdens het testen merkte ik dat het een mooi flesje is waar de tonic in zit en goed te openen is. De tonic is makkelijk aan te brengen en met een wattenschijfje goed in te masseren. Zorg er wel voor dat het niet in je ogen komt, dat prikt.
Het verwijdert goed de laatste restjes en verzorgd mijn huid tegelijk.
Al met al een top product.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Aïde
17 januari 2024
Verzorgend en mild. De Tonic is mild van geur en werking en helpt mijn gevoelige huid rustig te houden. Mijn huid voelt beter gehydrateert aan en lijkt gedurende de dag ook beter vocht vast te houden. Ideaal met het droge winterweer. Heel fijn dat ik dit product mocht ontvangen in ruil voor mijn eerlijke mening.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Ria!
17 januari 2024
Verfrissend. Ik mocht dit product testen waar ik dan ook erg blij mee was. Ik gebruik wel tonic maar ik moet zeggen dat deze van Nivea wel heel erg lekker voelt voor mijn huid. Al snel gaat mijn huid trekken van bepaalde producten maar dat was bij deze noet het geval. De Tonic maakt goed schoon, ruikt erg lekker en maakt mijn huid heerlijk zacht. Dit is zeker een product dat ik weer zou gaan kopen.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Ria!
17 januari 2024
Heerlijk verfrissend. Ik mocht deze tonic testen en ben er best tevreden mee. Het ruikt lekker en niet te overheersend. De Tonic voelt lekker fris aan, ik heb snel last van een trekkende huid maar moet zeggen fat het bij dit product helemaal niet het geval is. Ik zou hem zeker aanraden voor mensen met een wat drogere of oudere huid. Mijn huid voelt er in ieder geval heerlijk zacht door en het maakt de huid lekker schoon.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Claudia
17 januari 2024
Fijne Tonic. Ik mocht de Tonic testen en ben aangenaam verrrast. De tonic heeft een aangename geur, verfris mijn gezicht op een milde wijze. Haalt make-up van mijn gezicht goed weg zonder dat mijn huid prikt. Ben zeer tevreden over de Tonic en zal het zeker vaker gebruiken.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Frouke
17 januari 2024
Fijn. Ik heb dit product mogen testen. Het werkt super goed. Al mijn make up is er af na gebruik, ook waterproof make up. Het product is niet heel fijn voor gevoelige huid. Het is namelijk erg droog onder mijn ogen na het gebruik.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
6/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
MichelleDe
17 januari 2024
Werkt verzachtend. Ik heb de verzachtende tonic mogen testen. Het zit in een handig flesje waarmee je de vloeistof makkelijk op een wattenschijfje krijgt. Ik vind de tonic erg geurend, dit zou van mij minder mogen. Het is wel de lekkere geur zoals je van nivea mag verwachten. Persoonlijk vind ik het bij de tonic te sterk en blijft de geur lang hangen. Ik heb een droge huid en na het reinigen van mijn gezicht en het aanbrengen van de tonic, heb ik soms een branderige huid. Het maakt wel de huid zachter! Je hebt steeds maar een beetje tonic nodig waardoor je lang met het flesje doet. De tonic heeft een roze kleur.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Marieke86
17 januari 2024
Geschikt voor de gevoelige huid. Ik heb dit product mogen testen. Wat mij gelijk al aansprak was dat deze tonic geschikt is voor de gevoelige huid. Omdat mijn huid gauw reageert was ik benieuwd wat het voor mijn huid zou doen. Ik ben erg tevreden. De tonic voel lekker fris, irriteert niet en ruikt erg lekker. Mijn huid voelde daarna goed gereinigd aan.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Hanna
17 januari 2024
Frisse tonic. Deze tonic is gemakkelijk in gebruik, voelt fris aan en doet wat het moet doen. Na gebruik voelt mijn huid fris en soepel. De geur is subtiel en lekker. Ik mocht dit product testen en omdat dat goed beviel blijf ik het gebruiken.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Minus1971
16 januari 2024
Fijne tonic. Ik heb dit product gekregen om te testen. De tonic zit in een fijne fles en je kan makkelijk de juiste hoeveelheid doseren. Je hebt niet veel nodig om je gezicht te reinigen. De tonic heeft een frisse geur, beetje bloemig/rozig maar niet overheersend. Trekt snel in bij het opbrengen. Reinigt goed. Geeft geen vet laagje ofzo op je huid. Aanrader. Vegan !
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Tatjana79
16 januari 2024
Fijne tonic. Ik heb dit product mogen testen, en gebruik iedere dag make up dus een goede Tonic is belangrijk.
Het is een mooie fijne verpakking waarmee je goed kunt doseren.
Ik heb een gemende huid en krijg snel uitslag van geparfumeerde producten, maar deze is echt voor ieder huidtype fijn.
Ik heb hem dagelijks gebruikt, voelt verfrissend aan en ruikt heerlijk.
Je huid voelt lekker fris en zacht aan na gebruik. en je hebt niet veel nodig voor je make up eraf te krijgen(duurzaam)
Ik ben heel tevreden ermee.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
ManonxK
16 januari 2024
Fijne tonic voor een schone huid. Deze tonic heb ik mogen ontvangen om te testen en doet geheel wat het belooft. Het is een fijne verpakking, die goed doseert. Je ruikt direct de frisheid van de tonic. Het is een milde tonic, want het prikkelt of brandt niet op de huid. Het haalt ook goed restjes make-up van je huid. Je voelt na gebruik dat je huid goed schoon en fris is. Een aanrader!
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Annemarie6
16 januari 2024
Heerlijke lotion. Ik mocht deze lotion testen en daar was ik heel blij mee. Het verfrist en voelt erg zacht aan. De geur is lekker; niet indringend. Kortom, deze lotion is een blijvertje !
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Gepubliceerd op bazaarvoice
Manond123
16 januari 2024
Heerlijke zachte tonic. Toen de Tonic binnen kwam om te testen, was ik aangenaam verrast door de verpakking. Het heeft een rustgevende verpakking.
Na het direct in gebruik nemen van de Tonic, werd ik wederom verrast. De Tonic is zo lekker zacht en ruikt fris. Je huid wordt goed gereinigd en blijft lang fris