
Naif Baby & Kids Wash Gel 200ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Wasgel met natuurlijke ingrediënten dat de babyhuid op milde wijze reinigt
AlgemeenNaïf Baby & Kids Wash Gel is zeepvrij en reinigt de babyhuid op milde wijze waarbij de huid mooi en zacht blijft. Hiervoor is katoenzaad extract, plantaardige glycerine en kokosvezels gebruikt voor een zacht schuim, waardoor een jeukende, droge huid wordt voorkomen. Ideaal voor de gevoelige babyhuid, maar ook geschikt voor bij een extreem droge huid of eczeem. Deze zeepvrije was gel is te gebruiken onder de douche of in bad en laat een heerlijke geur achter op de huid.
Naïf Baby & Kids Wash Gel:
- Zeepvrije wasgel speciaal voor de tere babyhuid
- Met uitsluitend natuurlijke ingrediënten
- Zonder chemische stoffen
- Reinigt op milde wijze
- Prikt niet in de ogen
- Heerlijk zachte geur
- Vegan
1. Breng de gel aan op een vochtige huid.
2. Masseer zachtjes in en spoel daarna goed af.
3. Vermijd contact met de ogen.
4. Dep de huid droog en breng vervolgens Naïf Bodylotion aan.
Ingrediënten
Keurmerken (2)
Vegan

Dit product heeft het Vegan keurmerk en staat op volledig plantaardige producten. Het keurmerk garandeert dat het product vrij is van dierlijke ingrediënten, zoals vis, vlees of insecten, en dat er geen dierlijke materialen zijn gebruikt tijdens de productie. Bovendien worden er geen dierproeven uitgevoerd bij de productie en ontwikkeling van het product.
Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Meer uit ons assortiment:
-
Naif
Baby Nourishing Shampoo | 200ML -20%9,5911,99
-
Naif
Baby & Kids Body Lotion | 200ML -20%11,9614,96
-
Naif
Baby & Kids Bath Oil | 100ML -20%11,9614,96
-
Naif
Baby & Kids Baby Cream | 75ML -20%11,9614,96
-
Naif
Baby & Kids Bath Foam | 500ML -20%13,5916,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Naif
Baby & Kids Wash Gel | 500ML -20%18,3922,99
-
Naif
Baby & Kids Wash Gel | 100ML -20%5,196,49
-
Naif
Baby & Kids Wash Gel Refill | 500ML -20%15,9919,99
-
Zwitsal
Zeepvrije Wasgel | 700ML 6,99
-
Lansinoh
Natural Waves Drinkfles | 1ST 9,50
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier