Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR
Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR
Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR Voorkant verpakking zonder dop
Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR Zijkant verpakking
Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR Zijkant verpakking ingrediënten

Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR

2 reviews

10,99
  • Merk: Lovea
  • Inhoud: 50GR
  • EAN: 3506770032014
  • Gratis verzending vanaf 25 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

De deodorant vervaardigd uit biologische kokosolie en vrij van schadelijke stoffen zoals aluminium zouten

Lovea Solid Deostick Care Kokosolie:
  • Natuurlijke en biologische deodorant met kokosolie
  • Vrij van aluminium zouten
  • Geschikt voor veganisten
  • Dermatologisch getest
  • 24-uurs bescherming

Wat is Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR?

Lovea Solid Deostick Care Kokosolie is de ideale deodorant voor liefhebbers van natuurlijke en biologische producten. Dankzij de smeltende textuur is het gemakkelijk aan te brengen zonder uitdroging, waardoor u een zachte huid behoudt. Deze deodorantstick is vervaardigd uit biologische kokosolie en is vrij van schadelijke stoffen zoals aluminium zouten. Met 24-uurs bescherming en een heerlijke, frisse kokosgeur, biedt deze deodorant alles wat u nodig heeft.

Hoe te gebruiken?
1. Draai de stick omhoog.
2. Breng de deodorant aan onder uw oksels.
3. De smeltende textuur verspreidt zich gemakkelijk bij contact met de huid.
4. Geniet van een zachte huid en een heerlijke kokosgeur gedurende de hele dag.
5. Bewaar de deodorant op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen.

Ingrediënten

Coco-caprylaat/capraat, magnesiumhydroxide, helianthus annuus (zonnebloem) zaadolie, natriumbicarbonaat, stearyl alcohol, cocos nucifera (kokos) olie, gehydrogeneerde castorolie, cetylpalmitaat, magnesiumcarbonaathydroxide, zink ricinoleaat, parfum (geur), tocoferol, coumarijn, linalool.

Waarschuwingen

Op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen bewaren.

Reviews2 reviews

10/10 op basis van 2 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Ervaringen met Lovea Solid Deostick Care Kokosolie 50GR

  • 5 sterren

    2 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

M.

29 juli 2026

Werkt heel goed! Kokos geur is wel aanwezig

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

10/10

Joyce

27 juli 2026

Werkt super! Zelfs in de zomer geen zweetgeurtjes. De kokosgeur is ook fijn, ruikt natuurlijk

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Keurmerken (1)

Vegan

Vegan

Dit product draagt het Vegan-keurmerk. Dit betekent dat het product geen dierlijke ingrediënten bevat en dat er geen ingrediënten zijn gebruikt die afkomstig zijn van dieren, zoals vlees, vis of insecten.

Meer uit ons assortiment:

  • Fa Douchegel Coconut Milk 250ML
    50% korting*
    Fa Douchegel Coconut Milk | 250ML
    Advies van
    fabrikant 3,99
    2,00

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Dove Nourishing Silk Shower Gel 400ML
    50% korting*
    Dove Nourishing Silk Shower Gel | 400ML
    Advies van
    fabrikant 8,95
    4,49

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Fa Sense Empowering Moments Douchegel 250ML
    50% korting*
    Fa Sense Empowering Moments Do...250ML
    Advies van
    fabrikant 3,99
    2,00

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Dove Relaxing Shower Gel 400ML
    50% korting*
    Dove Relaxing Shower Gel | 400ML
    Advies van
    fabrikant 8,95
    4,49

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Nivea Shea Butter & Botanical Oil Soft Care Shower 250ML
    50% korting*
    Nivea Shea Butter & Botanical Oil...250ML
    Advies van
    fabrikant 4,49
    2,25

    *Gebaseerd op adviesprijs

Andere klanten kochten ook:

  • Lovea Solid Deostick Care Monoi Olie 50GR
    Lovea Solid Deostick Care Monoi Olie | 50GR
    10,99
  • Cattier Deodorant 24H Aloë Vera 0% Alcohol 50ML
    Cattier Deodorant 24H Aloë Vera 0% ...50ML
    10,55
  • HeltiQ Steelwratjes 38ML
    25% korting*
    HeltiQ Steelwratjes | 38ML
    Advies van
    fabrikant 22,99
    17,24

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Attitude Super Leaves Deodorant Pear & Amber 85GR
    Attitude Super Leaves Deodorant Pear...85GR
    11,95
  • Dove Invisible Dry Deostick 40ML
    56% korting*
    Dove Invisible Dry Deostick | 40ML
    Advies van
    fabrikant 6,39
    2,79

    *Gebaseerd op adviesprijs

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist