
John Frieda Frizz Ease All-In-1 Extra Strength Serum 50ML
10% korting
13,49Advies van fabrikant14,99
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Dit veelzijdige serum temt dik en pluizig haar, beschermt het tegen hitte, hydrateert en geeft het haar glans.
AlgemeenJohn Frieda Frizz Ease All-In-1 Extra Strength Serum transformeert uw dikke, ontembare lokken direct van pluis naar zijdezacht en soepel haar. De voedende formule is verrijkt met Argan-, kokosnoot- en Moringa olie en temt pluizig haar, beschermt het haar tegen hitte, weert vocht af, hydrateert en geeft het haar glans. Het is veelzijdig genoeg om te gebruiken op zowel nat als droog haar, zodat u het kunt gebruiken in elke stap van uw stylingroutine. Met dit veelzijdige serum creëert uw zacht, zichtbaar gezond en pluisvrij haar in een handomdraai.
John Frieda Frizz Ease All-In-1 Extra Strength Serum
- Veelzijdige serum met Argan-, kokos- en Moringa olie
- Temt pluizig haar en maakt het zijdezacht en soepel
- Beschermt tegen invloeden van buitenaf
- Voor zichtbaar gezond, zacht en pluisvrij haar
- Cruelty free
- Vegan
Voor het gebruik op nat haar: zuinig gebruiken, doseer 1 pompje serum in uw handpalm. Wrijf in uw handen en verdeel het product gelijkmatig door het haar, vermijd daarbij de haaraanzet. Gebruik meer of minder, afhankelijk van de lengte en dikte van het haar. Niet uitspoelen.
Voor het gebruik op droog haar: Verminder de gebruikshoeveelheid en breng alleen aan op de gewenste plekken.
Bekijk het hele assortiment van John Frieda Frizz Ease.
Ingrediënten
Dimethicone, Dimethiconol, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Waarschuwingen
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Meer uit ons assortiment:
-
DuoProtect
Handschoenen Latex 8502 | 10ST 4,15
-
OGX
Thick & Full Biotin & Colla... | 385ML Advies van fabrikant10,99-45%5,99
-
OGX
Nourishing Coconut Milk Sha... | 385ML Advies van fabrikant9,89-39%5,99
-
OGX
Coconut Miracle Oil Shampoo | 385ML Advies van fabrikant11,99-50%5,99
-
OGX
Shampoo Ever Straight Brazi... | 385ML Advies van fabrikant11,99-50%5,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
John Frieda
Frizz Ease All-In-1 Origina... | 50ML Advies van fabrikant14,99-10%13,49
-
Hairwonder
Hair Repair Cream | 150ML Advies van fabrikant14,99-15%12,74
-
Priorin
Haar Capsules | 120CP Advies van fabrikant59,49-24%45,25
-
Vichy
Dercos Aminexil Energie Con... | 200ML Advies van fabrikant20,50-20%16,40
-
Hairwonder
Keratin Spray Treatment | 50ML Advies van fabrikant19,99-20%16,00
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier







