
De Traay Agavesiroop Licht & Mild Biologisch 350GR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: 37 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Neutraal zoet van smaak, ideaal voor kinderen
Algemeen
De Traay Agave Siroop Licht is neutraal zoet van smaak, ideaal voor kinderen. Traay Agave Siroop Licht kunt u puur eten en is makkelijk te verwerken in de meest uiteenlopende gerechten. Bijvoorbeeld door de yoghurt, in een smoothie, in een dressing, in de koffie en/of thee en uiteraard over een pannenkoek.
Zie het bijgevoegde etiket voor de voorzorgsmaatregelen en/of gevarenaanduidingen bij dit product.
Andere varianten
Ingrediënten
Voedingswaarde per 100 gram
Energie | 1309 kJ / 308 kcal |
Vetten | 0 gram |
Waarvan verzadigd | 0 gram |
Koolhydraten | 77 gram |
Waarvan suikers | 71 gram |
Vezels | 0,3 gram |
Eiwitten | 0 gram |
Zout | 0 gram |
100% agavesiroop*.
Herkomst: Mexico.
*Van biologische oorsprong.
Specificaties
Ingredienten:
100% biologische Agave siroop
Keurmerken (3)
EKO

Dit product heeft het EKO keurmerk. Het is biologisch, gemaakt met zorg voor dieren en zonder schadelijke chemicaliën. Door dit product te kiezen, helpt u producenten die goed zorgen voor de natuur en mensen. Dit is een gezondere keuze voor u en het milieu.
Europees keurmerk voor Biologisch

Dit product heeft het Europees keurmerk voor Biologisch en is op een ecologisch verantwoorde manier gemaakt. Het keurmerk zorgt ervoor dat er weinig chemicaliën worden gebruikt, de biodiversiteit wordt beschermd en dierenwelzijn wordt gerespecteerd. Skal Biocontrole controleert alle biologische producten in Nederland. Door dit keurmerk te kiezen, steun je duurzame landbouw en een gezondere leefomgeving.
Vegan

Dit product heeft het Vegan keurmerk en staat op volledig plantaardige producten. Het keurmerk garandeert dat het product vrij is van dierlijke ingrediënten, zoals vis, vlees of insecten, en dat er geen dierlijke materialen zijn gebruikt tijdens de productie. Bovendien worden er geen dierproeven uitgevoerd bij de productie en ontwikkeling van het product.
Meer uit ons assortiment:
-
Neutral
0% Vloeibare Handzeep Sensi... | 250ML -18%2,793,39
-
Seepje
Handzeep Eucalyptus en Roze... | 300ML -25%2,993,99
-
Yokuu
Handzeep Thyme & Sea Salt S... | 1ST -15%5,916,95
-
Ecover
Handzeep Lavendel & Aloe Vera | 250ML -10%3,774,19
-
Maja
Handzeep Vloeibaar | 250ML 5,09
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Mattisson HealthStyle
Celtic Sea Salt Grof | 1KG -10%3,553,95
-
De Traay
Agavesiroop Donker & Rijk B... | 490GR 4,99
-
De Traay
Agavesiroop Licht & Mild Bi... | 490GR 4,99
-
De Traay
Agavesiroop Donker & Rijk B... | 350GR 4,79
-
Rabenhorst
120/80 Sap Voordeelverpakking | 6x750ML -19%20,2525,11
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier