
Cruydhof Trigonella Foenum Graecum Sem/Fenegriek Druppels 50ML
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: 6 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Biologische enkelvoudige kruidentinctuur
Wat is Cruydhof Trigonella Foenum Graecum Sem/Fenegriek Druppels 50ML?
Cruydhof Trigonella Foenum Graecum Sem/Fenegriek Druppels (50ml) is een biologische kruidentinctuur op basis van fenegriekzaden. Deze enkelvoudige tinctuur wordt bereid met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten uit biologische landbouw. Het product wordt in Nederland geproduceerd volgens strenge kwaliteitsnormen en is voorzien van het EU biologisch keurmerk.Cruydhof Trigonella Foenum Graecum Sem/Fenegriek Druppels:
- Wordt bereid met 100 gram gedroogde zaden van Trigonella foenum graecum (Fenegriek) in een water-alcohol extract
- Bevat uitsluitend ingrediënten uit biologische landbouw
- Eenvoudig te doseren in druppelvorm
Dosering
Indien niet anders voorgeschreven 3x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2-15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Schudden voor gebruik. Aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden.Niet gebruiken bij zwangerschap en borstvoeding. Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit.
Ingrediënten
Samenstelling per dagdosering
| Bestanddeel | Hoeveelheid |
|---|---|
| Water-alcohol extract van Fenegriek zaad | 2-3 ml |
| Gedroogde Fenegriek zaad | 200-300 mg |
Ingrediënten
Water- alcohol* extract van Fenegriek zaad*.
* Ingrediënten uit biologische landbouw.
Waarschuwingen
Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.
Keurmerken (1)
Europees keurmerk voor Biologisch

Dit product heeft het Europees keurmerk voor Biologisch en is op een ecologisch verantwoorde manier gemaakt. Het keurmerk zorgt ervoor dat er weinig chemicaliën worden gebruikt, de biodiversiteit wordt beschermd en dierenwelzijn wordt gerespecteerd. Skal Biocontrole controleert alle biologische producten in Nederland. Door dit keurmerk te kiezen, steun je duurzame landbouw en een gezondere leefomgeving.
Meer uit ons assortiment:
-
Orthica
Orthiflor Original Biotica ...60CP Advies van
fabrikant 30,5021,35*Gebaseerd op adviesprijs
-
Vitals
Microbiol Trio Basis Capsules | 60CP Advies van
fabrikant 35,9528,72*Gebaseerd op adviesprijs
-
Orthica
Orthiflor Plus Sachets | 30ST Advies van
fabrikant 52,9537,07*Gebaseerd op adviesprijs
-
Orthica
Orthiflor Kauw Tabletten | 60KTB Advies van
fabrikant 33,9523,77*Gebaseerd op adviesprijs
-
A.Vogel
Molkosan Original | 500ML Advies van
fabrikant 13,4910,80*Gebaseerd op adviesprijs
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Cruydhof
Artemisia Vulgaris hrb/Bijv...50ML 9,69
-
Cruydhof
Salix Alba Cort/Schietwilg ...50ML 9,69
-
TS Choice
Kaneel Capsules | 60CP 8,98
-
Cruydhof
Ulmus Campestre Rubra Cort/...50ML 9,69
-
Cruydhof
Scutellaria Laterifolia Hrb...50ML 9,69
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier










