
Buttler Toiletpapier Spray 100ML
4 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Maakt uw toiletpapier vochtig en heeft een frisse geur
AlgemeenButtler Toiletpapier Spray kunt u op toiletpapier sprayen en gebruiken in plaats van vochtig toiletpapier. Hierdoor is het een perfect alternatief voor vochtige doekjes. Door het kleine formaat (100 ml) kunt u het flesje ook gemakkelijk mee nemen onderweg en het mag mee in de handbagage in het vliegtuig. 1 flesje bevat zo'n 700 vernevelingen en gaat dus lang mee. De speciale formule zorgt ervoor dat het vocht niet door het toiletpapier heen dringt waardoor uw handen schoon blijven en het papier niet uit elkaar valt. Bovendien bevat het kalmerende panthenol dat de huid verzacht en ongemak vermindert. Daarnaast veegt u ook met de spray meer microben en bacteriën weg dan met droog papier alleen. Ook is het 100% biologisch afbreekbaar en veroorzaakt geen vervuiling en verstoppingen in het toilet.
Buttler Toiletpapier Spray:
- zorgt voor betere persoonlijke hygiëne en een verfrissende ervaring
- 100% doorspoelbaar, veroorzaakt geen vervuiling en verstoppingen
- milieuvriendelijk en biologisch afbreekbaar
- goedgekeurd door de Unie van Waterschappen
- bestaat uit natuurlijke ingrediënten
- 1 flesje bevat zo'n 700 vernevelingen
- gemaakt met panthenol, geschikt voor de gevoelige huid
- gemakkelijk mee te nemen op reis
- verwijdert achtergebleven restanten en onaangename geuren
- werkt met regulier toiletpapier
Hoe te gebruiken?
2. Spray 2 a 3 keer op het toiletpapier.
3. Vegen maar.
4. Ervaar het schone en frisse gevoel.
Ingrediënten
Reviews4 reviews
10/10 op basis van 4 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
10/10
O
6 maart 2026
Mooi vervanging voor natte doekjes.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
N.
12 november 2025
Prettig in gebruik en geen vochtige doekjes meer nodig.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Ginette
7 november 2025
Heel gemakkelijk, na toiletbezoek. Hygiënisch ,frisgevoel. Ik zal het ook meenemen op reis. Ik beveel het zeker aan.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Ineke
28 oktober 2025
Prima product! Geeft een fris en schoon gevoel. Ik ga ervan uit dat dit ook minder belastend voor het milieu is in vergelijking met vochtige doekjes.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
Meer uit ons assortiment:
-
Bel Nature
Wattenschijfjes | 70ST 1,49
Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Panadol Plus Tabletten Glad | 48TB
Gebruiksbeperking:
#Niet tegelijk met andere geneesmiddelen met paracetamol gebruiken, zie bijsluiter.
#Langdurig en veelvuldig gebruik wordt afgeraden.
#Wees voorzichtig met het gebruik bij nier- en leverstoornissen, astma of overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur.
#Geen alcohol gebruiken zolang u paracetamol gebruikt.
#Vermijd het gelijktijdig gebruik van producten met een grote hoeveelheid coffeïne ( zoals koffie, cola en energiedrankjes).
Risicowaarschuwing:
#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Stop direct met het gebruik bij huiduitslag of wondjes in de mond en neem contact op met een arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.5,99-
Membrasin
Duindoornbesolie Capsules | 60CP Advies van fabrikant20,51-15%17,44
-
Ecover
WC-Reiniger Den & Munt | 750ML 3,79
-
Ecover
WC-Reiniger Power | 750ML 3,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Ecover
Vaatwastabletten Classic | 70TB 17,29
-
Sonett
Vaatwasmachine Tabletten | 25ST 7,95
-
Ecover
WC-Reiniger Den & Munt | 750ML 3,79
-
Sonett
Wasmiddel Vloeibaar Lavendel | 2000ML 10,79
-
Sonett
Wasmiddel Wol En Zijde | 1000ML 8,19
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier








