
Biotics Beta Plus Tabletten 90TB
- Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
- Op voorraad: 28 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Bietenconcentraat met ossengal en pancreaslipase
AlgemeenBiotics Beta Plus Tabletten (90 stuks) Bietenconcentraat met ossengal en pancreaslipase.
- Unieke combinatie van ossengal (rund) en pancreaslipase (varken)
- In synergie met organisch geteeld bietenconcentraat
- Tablet met toevoeging van plantencultuur: geen toxische hulpstoffen en goede opneembaarheid (actiVbase)
1 tablet bij iedere maaltijd. Cyclische dosering: 1 tablet op dag 1, 2 tabletten op dag 2, 3 tabletten op dag 3 en opnieuw 1 tablet op dag 4. Zorg dat de dosis in cycli wordt gebruikt zodat de patiënt niet afhankelijk wordt van de exogene galzouten. Cyclische dosering is niet nodig wanneer de galblaas werd verwijderd en de symptomen van biliaire disfunctie nog aanwezig zijn
Helaas kan door EU-wetgeving maar beperkt informatie worden geven over dit product. Uitsluitend informatie over goedgekeurde claims die vermeld staan in de EU database mag worden vermeld. Resultaten uit wetenschappelijke onderzoeken die niet ter goedkeuring aan de EU zijn overlegd, mogen daarom niet gedeeld worden.
Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact op met onze gediplomeerde drogisten voor persoonlijk advies.
Zie het bijgevoegde etiket voor de voorzorgsmaatregelen en/of gevarenaanduidingen bij dit product.
Ingrediënten
Samenstelling per capsule
Erwtenmengsel (Pisum sativum) | 150 mg |
Bietenconcentraat, organisch (Beta vulgaris) | 100 mg |
Gal (van rund - Bos taurus) | 100 mg |
Pancreaslipase (van varken - Sus domesticus) | 50 mg |
Ingrediënten
pisum sativum (actiVbase®: biologische plantencultuur, bevat van nature polyfenolen, SOD en catylase), vulmiddel: microkristallijne cellulose, bindmiddel: stearinezuur, bietenconcentraat, organisch, gal, pancreaslipase, anti-klontermiddel: magnesiumstearaat, coating: schellak.
Allergenen informatie
Dit product is vrij van Soja, Gluten, Melk (inclusief lactose), Suiker, Conserveringsmiddelen, Synthetische geur-, kleur- en smaakstoffen, Gist
Etiket
Waarschuwingen
Zorg dat de dosis in cycli wordt gebruikt zodat de patiënt niet afhankelijk wordt van de exogene galzouten. Cyclische dosering is niet nodig wanneer de galblaas werd verwijderd en de symptomen van biliaire disfunctie nog aanwezig zijn. Buiten het bereik van kinderen houden. Op kamertemperatuur bewaren.
Meer uit ons assortiment:
- Biotics 6-Plus Tabletten | 90TB
-
Biotics
Bi-Omega-1000 Capsules | 90CP -10%61,2768,08
-
Intoleran
Lactase 20.000 FCC Breektab... | 50TB 24,95
-
Vitakruid
Glutazyme oa Spijsvertering... | 180TB -25%51,5368,90
-
Biotics
CoQ-Zyme 30 Tabletten | 60TB -10%46,7051,88
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Biotics
Bromelaine Plus Tabletten | 100TB -10%31,4234,91
-
Biotics
Cytozyme-M Tabletten | 60TB -10%28,3731,52
-
Biotics
Cytozyme-THY Tabletten | 60TB -10%29,6732,96
-
Biotics
Cytozyme-Orchic Tabletten | 100TB -10%30,1033,44
-
Biotics
Ca/Mg-Plus Tabletten | 60TB -10%28,4931,65
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier