
Eau Thermale Avène Micellair Reinigingslotion 200ML
2 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Een formule met hoge tolerantie met 99% bestanddelen van natuurlijke oorsprong, zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong, ideaal voor de gevoelige huid
Eau Thermale Avène Micellair Reinigingslotion (200ml) reinigt (en ontdoet de huid van vervuilingsdeeltjes *), hydrateert** en kalmeert het gezicht en de gevoelige ogen in één enkele beweging. Hij bevat 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong en bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong. Dit frisse, subtiel geparfumeerde water verwijdert make-up en maakt de huid zacht in één eenvoudige en snelle beweging. Het verbetert de hydratatie en behoudt het natuurlijke evenwicht van de huid dankzij de combinatie van glycerine, trehalose en een hoge concentratie thermaal water van Avène met kalmerende eigenschappen. De formule bevat enkel de strikt noodzakelijke ingrediënten in de juiste hoeveelheid, om dermatologische doeltreffendheid en tolerantie te garanderen***. De huid is schoon, zacht, gekalmeerd en comfortabel. Het Micellair reinigingswater is geschikt voor dragers van contactlenzen. De verpakking van het Micellair reinigingswater 400 ml bevat 87% gerecycled materiaal. Het flesje is gemaakt van 100% gerecycled plastic****.
- Reinigt en verwijdert make-up op milde wijze
- Hydrateert* dankzij glycerine en trehalose
- Behoudt et natuurlijke evenwicht van de huid
Hoe Avène Micellair Reinigingslotion te gebruiken
Met een wattenschijfje op het gezicht, de ogen en de lippen aanbrengen. De Micellaire Lotion hoeft niet te worden afgespoeld.
Ingrediënten
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CETEARYL ALCOHOL. AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT FILTRATE. ARGININE. CAPRYLYL GLYCOL. COCO-GLUCOSIDE. DISODIUM PHOSPHATE. HYDROXYCAPRIC ACID. MAGNESIUM OXIDE. POTASSIUM PHOSPHATE. SODIUM BENZOATE. SODIUM CETEARYL SULFATE. SODIUM HYDROXIDE. TROMETHAMINE. WATER (AQUA)
Waarschuwingen
Buiten bereik van kinderen bewaren.
Reviews2 reviews
10/10 op basis van 2 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
5 sterren
2 reviews4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 sterren
0 reviews
Meer uit ons assortiment:
-
Eau Thermale Avène
Milde Oogmake-Up Remover | 125ML -15%16,0518,89
-
Eau Thermale Avène
Cleanance Cleansing Gel | 400ML -15%20,3123,90
-
Eucerin
Hyaluron-Filler plus Elasti... | 50ML -25%33,3744,49
-
Vichy
Neovadiol Redensifying Lift... | 50ML -25%32,9643,95
-
Eucerin
Hyaluron-Filler + Elasticit... | 50ML -25%32,2442,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Vichy
Purete Thermale 3in1 One St... | 200ML -20%13,2016,50
-
La Roche-Posay
Effaclar Anti-Blackheads Mi... | 200ML -20%14,8018,50
-
La Roche-Posay
Effaclar Purifying Foaming Gel | 400ML -25%17,9623,95
-
La Roche-Posay
Toleriane Anti-Dryness Cari... | 400ML -20%15,6019,51
- Vichy Pureté Thermale Perfecting ... | 200ML
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier








