
AOV 1011 Haarnorm Vegacaps 60VCP
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: 39 stuks beschikbaar
- Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Biotine ondersteunt de conditie van het haar
Algemeen
AOV 1011 Haarnorm Capsules bevat een mix van verschillende vitaminen, mineralen en extracten. Biotine, ook wel vitamine B8 of vitamine H genoemd, is daar een van en draagt bij aan de normale haargroei en houdt het haar sterk en glanzend.
Flacons van 100% gerecycled plastic (rPET). De AOV supplementen zijn vanaf nu terug te vinden in een duurzamere verpakking. Door te kiezen voor rPET wordt er bijgedragen aan een meer circulaire economie. Hierdoor hoeft er geen nieuw plastic geproduceerd te worden.- Bevat luteïne en zeaxanthine.
Dosering
2 x daags 1 vegacaps tijdens of direct na een maaltijd innemen, tenzij anders geadviseerd. Aanbevolen dosering niet overschrijden.
Ingrediënten
Samenstelling per dagdosering van 2 vegacaps
Pantotheenzuur (vitamine B5 als calcium pantothenaat) | 169 mg |
Vitamine B12 (cyano cobalamine) | 800 mcg |
Foliumzuur (pteroyl monoglutaminezuur) | 500 mcg |
Biotine | 300 mcg |
PABA | 50 mg |
Inositol | 100 mg |
Jodium (uit kelp) | 50 mcg |
N-acetyl cysteïne | 700 mg |
Aloë vera (Aloe barbadensis)-extract (200:1) | 50 mg |
Mineralen zijn vermeld met hun elementaire hoeveelheden.
IngrediëntenN-acetyl cysteïne, vitamines (vitamine B5, vitamine B12, vitamine C (ascorbyl palmitaat), foliumzuur, biotine), HPMC (vegacaps), inositol, natuurlijke cellulose, PABA, aloë vera-extract, mineraal
1011 Haarcomplex bevat geen allergenen en hulpstoffen en is geschikt voor vegetariërs. Vanwege bestanddelen afkomstig van dierlijke producten is dit product niet geschikt voor veganisten.
Waarschuwingen
Vanwege de aanwezigheid van aloë vera-extract wordt gebruik tijdens de zwangerschap of de borstvoeding afgeraden. Het gebruik van Haarnorm wordt afgeraden bij overgevoeligheid voor salicylaten. Bewaren op een koele, droge en donkere plaats, buiten bereik van kinderen.
Meer uit ons assortiment:
-
Vitakruid
Multi Basis met natuurlijke... | 90TB -25%21,6128,89
-
Lucovitaal
Multi+ Compleet Vrouw Table... | 120TB -60%11,9829,99
-
Lucovitaal
Multi+ Compleet Man Tabletten | 120TB -60%11,9829,99
-
Lucovitaal
Multi+ Kids Gummies | 60ST -60%6,3815,99
-
Lucovitaal
Multi+ A-Z Gummies | 60ST -60%7,9819,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Fitshape
Hair-Skin-Nails Gummies | 60ST 17,79
-
Lucovitaal
Huid Haar en Nagels Tabletten | 60TB -56%7,9817,95
-
Lamberts
Multi-Guard Haar, Huid, Nag... | 60ST -15%24,6128,95
-
AOV
Huid, Haar en Nagels Bundel | 3ST -35%47,3572,85
-
Sanopharm
HSN Hair Skin Nails Capsules | 60CP 21,45
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier