
Aromed Leucona Eeltknobbelolie 10ML
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 10 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Natuurlijke olie tegen eelt, eeltknobbels en likdoorns
Algemeen
Aromed Leucona Eeltknobbelolie is een natuurlijke olie voor het verzorgen en verzachten van eelt, eeltknobbels en likdoorns. Dankzij ingrediënten als tea tree, wilde marjolein, goudsbloem en tarwekiem worden de verharde delen van de huid en likdoorn week gemaakt en het te veel aan eelt zal langzaamaan verdwijnen. Daarnaast kunnen er schadelijke micro-organismen gaan zitten in de kleine scheurtjes die soms in het eelt ontstaan. Leucona Eeltknobbelolie bevat dan ook bestanddelen die een zuiverende uitwerking hebben op de huid. Maak de huid van uw voeten weer zacht en soepel voor een aangenaam gevoel en mooie, verzorgde voeten.
Aromed Leucona Eeltknobbelolie:
- verzorgt, verzacht en zuivert eeltknobbels, eelt en likdoorns
- met natuurlijke oliën van tea tree, wilde marjolein, goudsbloem en tarwekiem
- maakt de verharde huid zacht en soepel en laat overmatig eelt verdwijnen
- voor mooie, verzorgde voeten
Hoe te gebruiken?
Bestrijk meerdere malen per dag de eeltplek met Leucona Eeltknobbelolie. Bij voorkeur even laten intrekken of de plek met een pleister afplakken.
Waarschuwingen
Vermijd aanraking met de gezonde huid.
Ingrediënten
Meer uit ons assortiment:
Eucerin UreaRepair 10% Urea Voetcrème | 100ML
-25%14,9919,99Hansaplast Likdoornpleisters | 8ST
-25%3,975,29La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 | 40ML
-20%12,6015,75CB12 Sensitive Mondwater | 250ML
12,49Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet samen met voedsel gebruiken, maar bij voorkeur een half uur vóór of na de maaltijd
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Pfluger Celzout 07 Magnesium Phosph... | 400TB
15,89
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier