Jacob Hooy thee

  • Jacob Hooy Valeriaanwortel 60GR

    Jacob Hooy

    Valeriaanwortel | 60GR

    Voorraad: > 50
    6,75
  • Jacob Hooy

    Ashwagandawortel Gesneden | 250GR

    Voorraad: 30
    11,69
  • Jacob Hooy Detox Theezakjes 50ST

    Jacob Hooy

    Detox Theezakjes | 50ST

    (1)
    Voorraad: > 50
    6,49
  • Jacob Hooy Detoxthee Kruidenmengsel 100GR

    Jacob Hooy

    Detoxthee Kruidenmengsel | 100GR

    (2)
    Voorraad: 39
    4,95
  • Jacob Hooy Goudsbloem Kruiden 30GR

    Jacob Hooy

    Goudsbloem Kruiden | 30GR

    (1)
    Voorraad: > 50
    3,75
  • Jacob Hooy Meidoorn Gesneden 100GR

    Jacob Hooy

    Meidoorn Gesneden | 100GR

    (4)
    Voorraad: > 50
    3,86
  • Jacob Hooy Fenegriek Heel 1KG

    Jacob Hooy

    Fenegriek Heel | 1KG

    (6)
    Voorraad: 33
    6,16
  • Jacob Hooy Guldenroede Kruiden 100GR

    Jacob Hooy

    Guldenroede Kruiden | 100GR

    (2)
    Voorraad: > 50
    2,95
  • Jacob Hooy Salie Kruiden-Specerijen 80GR

    Jacob Hooy

    Salie Kruiden-Specerijen | 80GR

    (1)
    Voorraad: > 50
    2,93
  • Jacob Hooy Melisseblad Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Melisseblad Gesneden | 250GR

    (2)
    Voorraad: 37
    7,09
  • Jacob Hooy Salie Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Salie Gesneden | 250GR

    (3)
    Voorraad: > 50
    5,73
  • Jacob Hooy Fenegriekzaad 150GR

    Jacob Hooy

    Fenegriekzaad | 150GR

    (1)
    Voorraad: > 50
    2,21
  • Jacob Hooy Guldenroede Blad Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Guldenroede Blad Gesneden | 250GR

    (1)
    Voorraad: > 50
    5,00
  • Jacob Hooy Guldenroede Blad Gesneden 1KG

    Jacob Hooy

    Guldenroede Blad Gesneden | 1KG

    (1)
    Voorraad: 13
    13,62
  • Jacob Hooy Pau D Arco Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Pau D Arco Gesneden | 250GR

    (1)
    Voorraad: 25
    5,71
  • Jacob Hooy Maretak Gesneden 70GR

    Jacob Hooy

    Maretak Gesneden | 70GR

    Voorraad: > 50
    2,31
  • Jacob Hooy

    Maretak Gesneden | 250GR

    Voorraad: 32
    4,93
  • Jacob Hooy Vrouwenmantel Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Vrouwenmantel Gesneden | 250GR

    (1)
    Voorraad: 18
    8,99
  • Jacob Hooy Heermoes gesneden 1KG

    Jacob Hooy

    Heermoes gesneden | 1KG

    Voorraad: 15
    16,35
  • Jacob Hooy

    Meidoorn Gesneden | 250GR

    (4)
    Voorraad: 20
    6,43
  • Jacob Hooy Mariadistelkruid Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Mariadistelkruid Gesneden | 250GR

    (1)
    Voorraad: > 50
    7,49
  • Jacob Hooy Meidoorn Gesneden 500GR

    Jacob Hooy

    Meidoorn Gesneden | 500GR

    (4)
    Voorraad: 22
    11,51
  • Jacob Hooy Mariadistelzaad Heel 500GR

    Jacob Hooy

    Mariadistelzaad Heel | 500GR

    Voorraad: > 50
    7,76
  • Jacob Hooy Maretak Gesneden 1KG

    Jacob Hooy

    Maretak Gesneden | 1KG

    Voorraad: 21
    14,10
  • Jacob Hooy Maretak Gemalen 250GR

    Jacob Hooy

    Maretak Gemalen | 250GR

    Voorraad: 6
    7,65
  • Jacob Hooy Salie Gesneden 500GR

    Jacob Hooy

    Salie Gesneden | 500GR

    (3)
    Voorraad: 7
    19,95
  • Jacob Hooy Gesneden Melisseblad 500GR

    Jacob Hooy

    Gesneden Melisseblad | 500GR

    Voorraad: 10
    16,92
  • Jacob Hooy Salie Gemalen 250GR

    Jacob Hooy

    Salie Gemalen | 250GR

    Voorraad: 9
    7,70
  • Jacob Hooy Guldenroede Blad Gesneden 500GR

    Jacob Hooy

    Guldenroede Blad Gesneden | 500GR

    (1)
    Voorraad: 17
    7,95
  • Jacob Hooy Heermoes (gemalen) 500GR

    Jacob Hooy

    Heermoes (gemalen) | 500GR

    Voorraad: 3
    20,79
  • Jacob Hooy Salie Gesneden 5KG
    Gratis verzending

    Jacob Hooy

    Salie Gesneden | 5KG

    (3)
    Voorraad: 1
    122,83
  • Jacob Hooy Salie Thee 20ST

    Jacob Hooy

    Salie Thee | 20ST

    (2)
    Voorraad: > 50
    2,49
  • Jacob Hooy Gold Thee Citroenmelisse Zakjes 20ST

    Jacob Hooy

    Gold Thee Citroenmelisse Zakjes | 20ST

    (4)
    Voorraad: > 50
    3,19
  • Jacob Hooy Thee Curcuma Zakjes 20ST

    Jacob Hooy

    Thee Curcuma Zakjes | 20ST

    Voorraad: > 50
    3,19
  • Jacob Hooy Citroengras Gember Curcuma Kruidendrank 20ST

    Jacob Hooy

    Citroengras Gember Curcuma Kruidend...20ST

    (1)
    Voorraad: 31
    3,49
  • Jacob Hooy Brandnetel 50GR

    Jacob Hooy

    Brandnetel | 50GR

    (2)
    Voorraad: > 50
    2,79
  • Jacob Hooy Brandnetelblad Gesneden 1KG
    45% korting*

    Jacob Hooy

    Brandnetelblad Gesneden | 1KG

    (11)
    Voorraad: > 50
    Advies van
    fabrikant 42,49
    23,50

    *Gebaseerd op adviesprijs

  • Jacob Hooy Grote Weegbree 250GR

    Jacob Hooy

    Grote Weegbree | 250GR

    (1)
    Voorraad: 39
    6,53
  • Jacob Hooy Weegbree Smal Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Weegbree Smal Gesneden | 250GR

    (1)
    Voorraad: 46
    6,49
  • Jacob Hooy Venkelzaad Heel 250GR

    Jacob Hooy

    Venkelzaad Heel | 250GR

    (9)
    Voorraad: > 50
    4,35
  • Jacob Hooy Vrouwenmantel Kruiden Gesneden 60GR

    Jacob Hooy

    Vrouwenmantel Kruiden Gesneden | 60GR

    (2)
    Voorraad: > 50
    3,60
  • Jacob Hooy Paardenbloem Kruiden 75GR

    Jacob Hooy

    Paardenbloem Kruiden | 75GR

    (4)
    Voorraad: > 50
    3,29
  • Jacob Hooy Thee Avond 1KG
    Gratis verzending

    Jacob Hooy

    Thee Avond | 1KG

    Let op: lange levertijd
    41,25
  • Jacob Hooy Karwijzaad Heel 250GR

    Jacob Hooy

    Karwijzaad Heel | 250GR

    Voorraad: 0
    4,63
  • Jacob Hooy Kalmoeswortel Gesneden 1KG
    Gratis verzending

    Jacob Hooy

    Kalmoeswortel Gesneden | 1KG

    Let op: lange levertijd
    27,92
  • Jacob Hooy Duizendblad Gesneden 1KG
    Gratis verzending

    Jacob Hooy

    Duizendblad Gesneden | 1KG

    (1)
    Let op: lange levertijd
    25,95
  • Jacob Hooy Passiekruid Gemalen 250GR

    Jacob Hooy

    Passiekruid Gemalen | 250GR

    Let op: lange levertijd
    17,79
  • Jacob Hooy Kalmoeswortel Gesneden 250GR

    Jacob Hooy

    Kalmoeswortel Gesneden | 250GR

    Voorraad: 0
    10,25
  • Jacob Hooy Glucosinekruiden 1KG
    Gratis verzending

    Jacob Hooy

    Glucosinekruiden | 1KG

    Let op: lange levertijd
    27,95
  • Jacob Hooy Leverkruid Gesneden 1KG

    Jacob Hooy

    Leverkruid Gesneden | 1KG

    Let op: lange levertijd
    17,95
...5

Wat is Jacob Hooy?

Jacob Hooy is een van de oudste drogisterij- en kruidenmerken van Nederland, opgericht in 1743 in Amsterdam. Het merk staat bekend om zijn uitgebreide assortiment gedroogde kruiden, kruidenmengsels en kruidenthee. Naast Jacob Hooy vindt u bij De Online Drogist ook Zonnatura en andere kruidenmerken.

Wat is het doel van Jacob Hooy thee?

Jacob Hooy biedt een breed assortiment enkelvoudige gedroogde kruiden en kruidenmengsels in theevorm. Het merk richt zich op traditionele kruidenkennis en authentieke samenstellingen. Voor specifieke kruidentheesoorten zoals brandnetel, bekijk ook brandnetelthee.

Wat zijn de verschillen qua producten?

Het assortiment van Jacob Hooy omvat enkelvoudige kruidentheeën (zoals kamille, venkel, brandnetel), kruidenmengsels en speciale blends. De kruiden zijn verkrijgbaar als losse thee of in zakjesvorm. De lange geschiedenis van het merk staat garant voor consistente kwaliteit en kruidenkennis.

Jacob Hooy thee kopen bij De Online Drogist

Bestel Jacob Hooy thee eenvoudig en snel bij De Online Drogist. Wij bieden een ruime selectie uit het complete Jacob Hooy-assortiment.

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang bestaat Jacob Hooy al?

    Jacob Hooy is in 1743 opgericht en behoort daarmee tot de oudste kruidenbedrijven van Nederland. De winkel startte als apotheek en kruidenier aan de Kloveniersburgwal in Amsterdam.
  • Zijn Jacob Hooy-producten biologisch gecertificeerd?

    Een deel van het Jacob Hooy-assortiment draagt een biologisch keurmerk. Controleer de specifieke productpagina of verpakking voor de certificering van het gewenste product.

Advies over Jacob Hooy thee?

Neem direct contact op met onze gediplomeerde drogisten.

Stel uw vraag