
Sanopharm SanoOssyl Druppels 50ML
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Bevat verdunningen van Stannum, Ferrum sesquicholoratum en Hypericum
Sanopharm SanoOssyl Druppels:- Bevat verdunningen van Stannum, Ferrum sesquicholoratum en Hypericum
- Geschikt voor volwassenen en kinderen
- Praktische druppelvorm voor eenvoudig gebruik
Algemeen
Sanopharm SanoOssyl Druppels (50ml) bevat een zorgvuldig samengestelde combinatie van water, alcohol en verdunningen van Stannum, Ferrum sesquicholoratum en Hypericum. De druppels zijn geschikt voor zowel volwassenen als kinderen en passen binnen een gezonde en evenwichtige levensstijl.
Dosering
Indien niet anders geadviseerd, neemt u 3 maal daags 15-20 druppels in. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Hypericum kan de werking van geneesmiddelen beinvloeden. Overleg voor gebruik van dit middel met uw arts/apotheker.
Ingrediënten
Dit product bevat water, alcohol en verdunningen van Stannum, Ferrum sesquicholoratum, Hypericum, Alcohol 48% vol.
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Sint Janskruid kan de werking van geneesmiddelen nadelig beïnvloeden. Bij gebruik van een geneesmiddel in combinatie met een middel met Sint Janskruid wordt u geadviseerd om contact op te nemen met uw arts of apotheker die u nadere informatie kan geven of de combinatie tot een dergelijke wisselwerking kan leiden of niet.
Meer uit ons assortiment:
-
RPSH
Cynara Scolymus Oligo Artis...120ML Advies van
fabrikant 30,7527,11*Gebaseerd op adviesprijs
-
RPSH
Urtica Dioica Oligo Brandne...120ML Advies van
fabrikant 30,7527,77*Gebaseerd op adviesprijs
-
Salus
Brandnetelsap | 200ML Advies van
fabrikant 13,3512,57 -
Cruydhof
Brandnetel Urtica Dioica Bi...50ML 10,99
-
Cruydhof
Brandnetel Kruid | 50ML 9,28
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Bonusan
Melissa Complex Tinctuur | 50ML Advies van
fabrikant 19,9916,99*Gebaseerd op adviesprijs
-
Bonusan
Luffa-SAN Tinctuur | 50ML Advies van
fabrikant 19,9916,99*Gebaseerd op adviesprijs
-
Bonusan
Rhus tox-SAN Druppels | 50ML Advies van
fabrikant 19,9916,99*Gebaseerd op adviesprijs
-
Bonusan
Plantago Major Complex Tinc...50ML Advies van
fabrikant 19,9916,99*Gebaseerd op adviesprijs
-
Bonusan
Sabal-SAN Druppels | 50ML Advies van
fabrikant 19,9916,99*Gebaseerd op adviesprijs
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier










