
Medela FeederFinger 1ST
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 20:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Gemaakt van zacht silicone
Algemeen
Voor baby's die kleine hoeveelheden moedermelk nodig hebben, om medicatie toe te dienen en voor zuigtraining
Met de FeederFinger kunt u uw baby kleine hoeveelheden moedermelk en medicatie geven tijdens uw verblijf in het ziekenhuis. De FeederFinger is vastgemaakt aan een spuit.
Zacht materiaal voor de allerkleinsten
De FeederFinger is gemaakt van zacht silicone dat de mond van de baby niet beschadigt. Door tijdens het voeden met de FeederFinger op de vinger te zuigen, kan de baby voldoen aan zijn natuurlijke zuigbehoefte. Hij krijgt een voldaan gevoel en wordt rustig.
De FeederFinger is ook geschikt voor baby's die niet aan de borst willen drinken. De FeederFinger helpt om hen toch een goed zuiggedrag aan te leren.
Meer uit ons assortiment:
-
HeltiQ
Zoogkompressen | 30ST -25%2,503,34
-
Medela
Zoogkompres Extra Dun | 60ST -33%7,3610,99
-
Medela
Zoogkompressen Wasbaar | 4ST -33%9,7114,49
-
Ardo Medical
Day And Night Pads | 30ST 6,12
-
Ardo Medical
Day And Night Pads | 60ST 10,23
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Nuby
Thermolepeltjes 3st | 1ST 6,49
-
Difrax
Lepels voor Babyvoeding | 3ST -25%5,997,99
-
Difrax
Moedermelk Bewaarzakjes | 1ST -25%8,2410,99
-
Difrax
Moedermelk en Babyvoeding B... | 6ST -25%8,2410,99
-
Difrax
Drievaks Melkpoeder Doosje | 1ST -25%4,876,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier









