
Chi Natural Life Vertargil Witte Klei Strooibus 100GR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 30 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
De mildste en zachtste leem voor diverse toepassingen
Algemeen
Vertargil Witte Klei Strooibus kan men als vervanging voor talkpoeder gebruiken. Teveel wassen en zalfjes smeren kan de natuurlijke balans van de (baby-) huid verstoren. Het gebruik van klei wordt ook aanbevolen voor huidverzorging bij baby’s en peuters omdat deze huid nog niet volledig ontwikkeld is. Een vochtige babyhuid die met de bijtende stoffen uit de ontlasting en urine in aanraking komt, kan irriteren. Veel talkpoeders maken het van nature zure milieu van de huid alkalischer met als gevolg een broedplaats voor bacteriën en een grotere vatbaarheid voor irritaties. Het gebruik van kleipoeder houdt een gezonde zuurgraad van de babyhuid in stand wat te danken is aan de mineralen in de klei. Het leempoeder kan worden gestrooid of gebruikt als smeersel door de witte leem aan te lengen met een vette plantolie en eventueel een beetje water of hydrolaat.
- 100% natuurlijke, zongedroogde klei
- Voor de gevoelige huid en baby's
- Verzorgend bij luieruitslag
- Natuurlijk alternatief voor talkpoeder
- Reinigend en verzachtend
- In een handige strooibus!
Waarschuwingen
Het komt zelden voor dat men allergisch is voor klei
Klei na gebruik weggooien en ervoor zorgen dat kinderen en dieren er niet mee in aanraking kunnen komen. Klei is slechts voor éénmalig gebruik.
Klei is een prachtig natuurproduct maar vervangt nooit een arts. In twijfelgevallen altijd een geneeskundige raadplegen voordat men overgaat tot het gebruik van klei.
Meer uit ons assortiment:
van Heek Heka Engels Pluksel | 1ST
7,39Zwitsal Wasgel Zeepvrij | 200ML
-28%2,293,19Weleda Baby Calendula Shampoo & Do... | 400ML
-25%11,9915,99Mustela Baby Zachte Wasgel | 500ML
-25%10,6514,20Zwitsal Zeepvrije Wasgel | 400ML
4,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
Purol Poeder Strooibus | 100GR
5,99Zwitsal Talkpoeder Strooiflacon | 100GR
Blijf op de hoogteAttitude Baby Oatmeal Unscented Body... | 200ML
Blijf op de hoogteDerma Eco Baby Olie | 150ML
4,70Zwitsal Bodylotion | 400ML
-29%4,997,03
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier