DeOnlineDrogist.nl
Bestel nu
€ 0,00
0
shopping awards persoonlijke verzorging 2024
Strepfen 8,75mg Keelspray 15ML
Strepfen 8,75mg Keelspray 15ML
Strepfen 8,75mg Keelspray 15ML1
Strepfen 8,75mg Keelspray 15ML2

Strepfen 8,75mg Keelspray 15ML

10,39
  • Merk: Strepfen
  • Inhoud: 15ML
  • EAN: 5052197052534
  • Bijsluiter:

    lees voor gebruik de bijsluiter

  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!
  • U kunt maximaal 5 stuks per persoon bestellen

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Keelspray voor het verlichten van keelklachten

Algemeen
Strepfen 8,75mg Keelspray met 8,75 mg flurbiprofen vermindert zwelling en verlicht bij acute keelpijn. De spray zorgt voor een krachtige, doeltreffende aanpak van keelpijn, tot wel 6 uur lang. Strepfen Keelspray is ontstekingsremmend en pijnstillend. Lees voor het kopen de aanwijzingen op de verpakking.

Strepfen 8,75mg Keelspray:
- keelspray met 8,75 mg flurbiprofen;
- vermindert zwelling en verlicht bij acute keelpijn;
- ontstekingsremmend en pijnstillend;
- tot wel 6 uur lang.

Dosering
Vóór het eerste gebruik moet het de pompje worden geactiveerd door het mondstuk van u af te richten en sprayen, totdat een fijne, consistente mist wordt geproduceerd. Volwassenen en kinderen van 18 jaar en ouder Eén dosis van 3 sprays achter in de keel om de 3 tot 6 uur indien nodig. Gebruik maximaal 5 doses in 24 uur. Eén dosis (3 sprays) bevat 8,75 mg flurbiprofen. Gebruik dit geneesmiddel niet bij kinderen en jongeren tot 18 jaar.

ema

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is flurbiprofen. Eén dosis (3 spays) bevat 8,75 mg flurbiprofen, overeenkomend met 16,2 mg/ml flurbiprofen. De andere stoffen in dit middel zijn: betadex, dinatriumfosfaatdodecahydraat, citroenzuurmonohydraat, methylparahydoxybenzoaat (E218), propylparahydroxybenzoaat (E216), natriumhydroxide, muntsmaakstof, kersensmaakstof, N-2,3-trimethyl-2-isopropylbutanamide, natriumsacharine, hydroxypropylbetadex en gezuiverd water

Bijsluiter Waarschuwingen

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de fles en op de doos na EXP. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Niet in de koelkast of de vriezer bewaren. Gebruik dit geneesmiddel niet langer dan 6 maanden na het eerste gebruik. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt als u al andere niet steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's) of aspirine gebruikt. Als u tonsillitis (ontstoken amandelen) heeft of als u denkt dat u een bacteriële keelinfectie heeft (omdat u dan misschien antibiotica nodig heeft). Als u op leeftijd bent (omdat u dan meer risico loopt op bijwerkingen). Als u astma heeft, ooit gehad heeft, of als u lijdt aan allergieën. Als u een huidziekte heeft genaamd systemische lupus erythematodes of gemengde bindweefselziekte. Als u hoge bloeddruk heeft. Als u een voorgeschiedenis van darmziekte heeft. Als u hart- nier- of leverproblemen heeft. Als u een beroerte heeft gehad.

Meer uit ons assortiment:

  • A.Vogel Keelspray 30ML

    A.Vogel Keelspray | 30ML

    10,49
  • Strepfen Citroen & Honing Zuigtabletten 24ST

    Strepfen Citroen & Honing Zuigtabletten | 24ST

    7,29
  • Gratis verzending Bonusan Wilde Oregano Olie Capsules 60CP

    Bonusan Wilde Oregano Olie Capsules | 60CP

    28,19
    29,99
  • NOW Inositol 500mg Capsules 100VCP

    NOW Inositol 500mg Capsules | 100VCP

    -20%
    15,96
    19,95
  • Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten 50TB

    Healthypharm Paracetamol 500mg Tabletten | 50TB

    1,49

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist