
Roxasect Vliegenvanger 4ST
8 reviews
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 2 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld: maandag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Bestrijdt vliegen door de sterke kleefkracht - zonder gif.
Algemeen
Roxasect vliegenvanger bestrijdt vliegen en andere vliegende insecten door de sterke kleefkracht. De vliegenvangers werken zonder gif en zijn reukloos. De vliegenvanger kan blijven hangen totdat deze vol is.
- 100% natuurlijk
- Effectief door sterke kleefstof
- Reukloos
- Gifvrij
Hoe te gebruiken?
Bovenaan de vliegenvanger zit een lusje. Aan dit lusje kan de kleefband langzaam uit de koker worden getrokken. Met de punaise die bovenop de vliegenvanger is geprikt, kan de kleefband worden bevestigd. De kleefband kan beter niet in de zon of op de tocht worden gehangen.
De kleefstof is bijzonder sterk. Er moet dus goed gekeken worden waar de band wordt gehangen. De band mag zeker niet in het haar terechtkomen.
Gebruik biociden veilig. Lees voor gebruik eerst het etiket en de productinformatie.
Reviews8 reviews
10/10 op basis van 8 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
Meer uit ons assortiment:
Vapona Vliegenvangers | 4ST
2,39Lucovitaal Haar Vitamines Gummies | 60ST
-60%7,9819,99Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
-Vermijd gebruik rond ogen en mond.
-Kan slaapstoornissen, duizeligheid en beverigheid veroorzaken, raadpleeg arts als deze verschijnselen hinderlijk worden.
-Niet samen met middelen tegen depressiviteit, zie bijsluiter.
Risicowaarschuwing:
#Het is niet verstandig dit geneesmiddel langer dan 7 dagen te gebruiken, want dan beschadigt het slijmvlies. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Voor gebruik overleg met een arts bij ouderen, hart- en vaatziekten, schildklieraandoeningen, problemen aan de bijnier, diabetes mellitus, porfyrie (stofwisselingsziekte) of vergrote prostaat.
#Voor gebruik overleg met een arts als u geneesmiddelen gebruikt tegen depressie.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Leidapharm Neusspray Xylometazoline HC... | 10ML
3,79Vapona Dubbele Mierenlokdoos | 2ST
3,99A.Vogel Bambu Biologische Koffiever... | 200GR
-29%6,008,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier