Jaguar Classic Gold Eau de Toilette 100ML
Jaguar Classic Gold Eau de Toilette 100ML

Jaguar Classic Gold Eau de Toilette 100ML

1 reviews

13,49Advies van fabrikant13,99

Dit product is tijdelijk uitverkocht.

Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:

  • Merk: Jaguar
  • Inhoud: 100ML
  • EAN: 7640111493723

Toevoegen aan verlanglijstje

Is dit uw beste keuze?
Ontdek hier of dit product bij u past

×

of

Productbeschrijving

Frisse, lichtzoete en warme geur met een stijlvolle uitstraling

Algemeen
Jaguar Classic Gold Eau de Toilette (100ml) is een verfrissende en tegelijkertijd warme herengeur die elegantie en verfijning uitstraalt. Deze toegankelijke geur is ideaal voor dagelijks gebruik en past perfect bij de moderne man die houdt van een frisse, lichtzoete geur met karakter. De sprankelende topnoten van appel, limoen en bergamot zorgen voor een energieke start, terwijl het hart van oranjebloesem en teakhout warmte en diepte toevoegt. De basisnoten van patchoeli, vanille en musk ronden de geur op sensuele wijze af.

Jaguar Classic Gold Eau de Toilette:
  • Een frisse, lichtzoete en warme geur met een stijlvolle uitstraling
  • Topnoten: appel, limoen, bergamot
  • Hartnoten: oranjebloesem, teakhout
  • Basisnoten: patchoeli, vanille, musk
  • Inhoud: 100 ml
Hoe te gebruiken?
1. Verstuif op ca. 15 cm afstand direct op de huid.
2. Breng aan op warme zones zoals hals, polsen en achter de oren.
3. Niet wrijven na het aanbrengen om de geurlaagjes te behouden.

Ingrediënten

Alcohol denat, parfum (fragrance), aqua (water), ethylhexyt methoxycinnamate, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, limonene, linalool, coumarin, citronellol, citral, geraniol, ci 19140 (yellow s), ci 17200 (red 33).

Waarschuwingen

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Reviews1 reviews

10/10 op basis van 1 reviews

Gebaseerd op reviews van klanten en testers

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

?

Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

?

Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.

Ervaringen met Jaguar Classic Gold Eau de Toilette 100ML

  • 5 sterren

    1 reviews
  • 4 sterren

  • 3 sterren

  • 2 sterren

  • 1 sterren

10/10

Marinus

29 maart 2026

een heerlijk kruidige en sexy geur en in ieder geval voor mezelf maar ook van mijn omgeving...hhmmmmm....!

Alleen voor ingelogde gebruikers!0

Keurmerken (1)

FSC

FSC

Dit product heeft het FSC-keurmerk. Dit garandeert dat de gecertificeerde materialen — zoals hout, papier of natuurlijk rubber — afkomstig zijn van verantwoord beheerde bronnen. Controle vindt plaats door een onafhankelijke, geaccrediteerde partij.

Meer uit ons assortiment:

Andere klanten kochten ook:

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist