
Holle Dreumesmelk van Geitenmelk 4 800GR
1 reviews
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
- Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Biologische opvolgmelk op basis van geitenmelk
Holle Dreumesmelk Geit 4 Bio:- Biologische opvolgmelk op basis van volle geitenmelk en geitenmelkpoeder
- Bevat plantaardige oliën (zonnebloemolie en koolzaadolie) en olie van de microalg Schizochytrium sp. voor een evenwichtige samenstelling
- Geschikt als onderdeel van een gemengde voeding van flesvoeding en bijvoeding, of als ingrediënt voor pap vanaf 12 maanden
- Verpakking bevat 800 gram melkpoeder, goed voor ongeveer 64 porties van 12,5 gram per portie
- Draagt het Europees biologisch keurmerk
Holle Dreumesmelk Geit 4 Bio (800 gram) is een biologische opvolgmelk op basis van geitenmelk, speciaal ontwikkeld voor peuters vanaf 12 maanden. Deze hoogwaardige dreumesmelk vormt een waardevolle aanvulling op de dagelijkse voeding van uw opgroeiende kind en kan zowel als flesvoeding binnen een gemengde voeding worden gebruikt als ingrediënt voor pap. Het product is vervaardigd volgens strikte biologische richtlijnen en draagt het Europees biologisch keurmerk, waardoor u verzekerd bent van natuurlijke ingrediënten van biologische landbouw.
Hoe te gebruiken?
1. Kook de benodigde hoeveelheid water volgens de doseeringstabel op de verpakking en laat afkoelen tot circa 50°C, giet vervolgens ongeveer de helft van het water in de fles.
2. Vul de bijgeleverde maatlepel met melkpoeder, strijk af met een mes en voeg de juiste hoeveelheid poeder zoals aangegeven in de tabel toe aan het water in de fles.
3. Schud de fles grondig zodat het poeder volledig oplost in het water.
4. Voeg de resterende hoeveelheid water toe aan de fles en schud opnieuw goed door.
5. Laat de flesvoeding afkoelen tot circa 37°C (lichaamstemperatuur) alvorens aan uw kind te geven, en bewaar geopende verpakkingen op een droge plaats (niet in de koelkast) en gebruik binnen 3 weken.
Ingrediënten
Voedingswaarde per portie
| Voedingswaarde | Per portie |
|---|---|
| Energie | 266 kJ / 64 kcal |
| Vetten | 3.4 gram |
| waarvan verzadigd | 1.2 gram |
| waarvan enkelvoudig onverzadigd | 1.6 gram |
| waarvan meervoudig onverzadigd | 0.6 gram |
| Eiwitten | 1.3 gram |
| waarvan suikers | 4.8 gram |
| Vitamine A | 56.1 µg |
| Vitamine B6 | 0.05 gram |
| Vitamine B12 | 0.20 µg |
| Vitamine C | 9.1 mg |
| Vitamine D | 1.6 µg |
| Vitamine E | 1.1 mg |
| Vitamine K | 4.8 µg |
Ingrediënten
Volle geitenmelk1, lactose, volle geitenmelkpoeder1, plantaardige oliën (zonnebloemolie*, koolzaadolie*), maltodextrine*, zetmeel*, calciumcarbonaat, kaliumcitraat, natriumcitraat, olie van de microalg Schizochytrium sp.2, vitamine C, L-tyrosine, L-cystine, L-tryptofaan, magnesiumcarbonaat, ijzersulfaat, zinksulfaat, vitamine E, pantotheenzuur, niacine, kopersulfaat, thiamine, vitamine A, vitamine B6, foliumzuur, mangaansulfaat, kaliumjodide, vitamine K, natriumseleniet, biotine, vitamine D, vitamine B12.
* van biologische landbouw
Allergenen informatie
Bevat: Melk en zuivelproducten inclusief lactose
Waarschuwingen
Beschermd tegen hitte bewaren. Na opening op een droge plaats bewaren (niet in de koelkast) en binnen 3 weken gebruiken. Maximale bewaartemperatuur: 25 °C / Maximale relatieve luchtvochtigheid: 70%
Reviews1 reviews
10/10 op basis van 1 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Ervaringen met Holle Dreumesmelk van Geitenmelk 4 800GR
5 sterren
1 reviews4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 sterren
0 reviews
10/10
Eléna
20 september 2026
Het product voldoet aan mijn verwachtingen.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
Keurmerken (1)
Europees keurmerk voor Biologisch

Dit product heeft het Europees keurmerk voor Biologisch en is op een ecologisch verantwoorde manier gemaakt. Het keurmerk zorgt ervoor dat er weinig chemicaliën worden gebruikt, de biodiversiteit wordt beschermd en dierenwelzijn wordt gerespecteerd. Skal Biocontrole controleert alle biologische producten in Nederland. Door dit keurmerk te kiezen, steun je duurzame landbouw en een gezondere leefomgeving.
Meer uit ons assortiment:
-
Holle
Opvolgmelk Geit 3 Bio | 800GR Adviesprijs 29,99 *26,89
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Bambo Nature
Luiers Maat 5 XL - Multiver...3x44ST Adviesprijs 58,77 *49,95
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Nutrilon
Pepti Syneo 1 | 800GR 46,75
-
Nutrilon
1 Zuigelingenvoeding 0-6 Ma...800GR 18,99
-
Holle
Zuigelingenmelk Geit 1 Bio | 800GR 29,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Holle
Zuigelingenmelk Geit 1 Bio | 800GR 29,99
-
Nutrilon
Pepti Syneo 1 | 800GR 46,75
-
Nutrilon
1 Zuigelingenvoeding 0-6 Ma...800GR 18,99
-
Nutrilon
Pepti Syneo2 | 800GR 46,75
-
Bambix
Drinkpapje Koekjes 1-3 Jaar | 750ML Adviesprijs 2,792,69
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier






