
Herbatint Permanente Haarkleuring Bruin 2N 170ML
1 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Op werkdagen voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Vegan permanente haarkleuring zonder amoniak, in de kleur bruin
Wat is Herbatint Permanente Haarkleuring Bruin 2N 170ML?
Herbatint Permanente Haarkleuring Bruin 2N is een kleuringsgel die uw haar op een natuurlijke manier een prachtige bruine tint geeft. De formule bevat geen ammoniak en is verrijkt met 8 plantenextracten, waaronder aloë vera, hamamelis en echinacea. Hierdoor wordt uw haar niet alleen gekleurd, maar ook gevoed en beschermd. Bovendien biedt Herbatint 100% grijsdekking en is de haarkleuring geschikt voor maximaal 2 toepassingen.Herbatint Permanente Haarkleuring Bruin 2N:
- Bevat 8 plantenextracten voor optimale verzorging
- Geeft een natuurlijke en permanente kleuring
- Biedt 100% grijsdekking
- Vrij van ammoniak, parabenen, alcohol en parfum
- Geschikt voor maximaal 2 toepassingen
1. Bereid de kleuring voor door het kleurmiddel en het fixeermiddel in gelijke hoeveelheden te mengen.
2. Breng het mengsel aan op uw haar en laat het inwerken volgens de gebruiksduur op de verpakking.
3. Spoel het haar grondig uit en verzorg het met de bijgevoegde regenererende balsem.
Ingrediënten
Laureth-4, Propylene glycol, Aqua (water), PEG-2 Oleamine, Ethanolamine, p-Phenylenediamine, Oleic acid, 4-Chlororesorcinol, Aloe barbadensis (Aloe Vera) leaf extract, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) leaf extract, Betula Alba (Birch) leaf extract, Echinacea angustifolia (Echinacea) root extract, Juglans regia (Walnut) shell extract, Rheum palmatum (Rhubarb) root extract, Cinchona calisaya (Cinchona) bark extract, PEG-75 meadowfoam seed oil, Limnanthes alba (Meadowfoam) seed oil, Tetrasodium glutamate diacetate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Cetrimonium chloride, Sodium metabisulfite, Glycerin.
Waarschuwingen
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Reviews1 reviews
2/10 op basis van 1 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Ervaringen met Herbatint Permanente Haarkleuring Bruin 2N 170ML
5 sterren
0 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 sterren
1 reviews
2/10
Jacq
24 februari 2026
De verpakking is helaas veranderd en daarmee zijn er onhandige wijzigingen geweest. De inhoud kan meerdere keren gebruikt worden maar omdat de flesjes ondoorzichtig zijn geworden kun je niet meer goed afmeten. Ook is de shampoo er niet meer bij. En de gebruiksaanwijzing is nu aan de binnenkant van de verpakking afgedrukt waardoor je de verpakking kapot moet maken om te kunnen lezen. Waardoor je de flesjes voor de volgende keer niet meer erin kunt bewaren. Allemaal voor klanten onhandige wijzigingen. Je kunt apart shampoo kopen en apart een doos met spullen om af te meten etc heb ik ondertussen begrepen, leuk voor de fabrikant extra omzet maar waardeloos voor de klant. Ik gebruik dit merk al meer dan 10 jaar maar had nu ook voor het eerst een allergische reactie na het kleuren. Kortom tijd voor een ander merk want dit allemaal bij elkaar is waardeloos.
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
Keurmerken (1)
Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Meer uit ons assortiment:
-
Joannusmolen
Rijstmeel | 350GR 2,56
-
Vitals
Ultra Pure EPA/DHA 1000mg | 60SG Advies van fabrikant34,95-20%27,93
-
Vitals
Vitamine D3 3000ie Softgels | 100SG Advies van fabrikant19,95-20%15,98
-
Vitakruid
Gebufferde Vitamine C met o...90CP Advies van fabrikant26,90-25%20,11
-
Vitakruid
Symflora® Original Pre- en ...30ZK Advies van fabrikant39,89-25%29,83
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Naturtint
Permanente Kleuring 6N Donk...160ML Advies van fabrikant15,99-30%11,18
-
Naturtint
Permanente Kleuring 5N Lich...170ML Advies van fabrikant15,99-30%11,18
-
Tints of Nature
4CH Rich Chocolate Brown | 1ST Advies van fabrikant17,85-15%15,17
-
Herbatint
Permanente Haarkleuring 8N ...170ML Advies van fabrikant17,45-15%14,83
-
Hennaplus
Long Lasting Colour 10.00 H...100ML Advies van fabrikant20,99-30%14,70
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier










