van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST
van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST
van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST Heka Engels Pluksel 5mx10cm verpakking
van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST Zijkant verpakking
van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST Onderkant verpakking

van Heek Heka Engels Pluksel 5mx10cm 1ST

6,99
  • Merk: van Heek
  • Inhoud: 1ST
  • EAN: 8715886006252
  • Gratis verzending vanaf €20 binnen NL
  • Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
  • Maandag voor 21:30 uur besteld, dinsdag in huis!

Toevoegen aan verlanglijstje

×

of

Productbeschrijving

Engels pluksel, ideaal voor medisch gebruik en preventie van smetten

Algemeen
Heka Engels pluksel 5mx10cm is 100% ongebleekt katoen dat een perfecte ondergrond biedt voor zalfgebruik op wonden. In tegenstelling tot andere materialen wordt de zalf niet door het pluksel opgenomen, wat ervoor zorgt dat het direct op de wond kan inwerken. Deze niet-steriele Heka Engels pluksel is vervaardigd uit ongebleekt katoen dat aan één zijde geruwd is, waardoor het zacht en comfortabel aanvoelt. Bovendien kan het op een temperatuur van 121°C worden gesteriliseerd, waardoor het geschikt is voor medisch gebruik. Of het nu gaat om het voorkomen van smetten of als handig zalflapje, vertrouw op HEKA Engels pluksel voor optimale zalfapplicatie en verzorging van wonden.

Heka Engels pluksel 5mx10cm :
  • Afmeting: 5mx10cm
  • 100% ongebleekt katoen
  • Geschikt voor sterilisatie op 121°C
  • Ideaal voor medisch gebruik en preventie van smetten
Hoe te gebruiken?
1.Voorbereiding: Zorg ervoor dat het gebied rond de wond schoon en droog is voordat u het pluksel aanbrengt.
2.Zalf aanbrengen: Breng de gewenste zalf of medicatie op de wond aan volgens de aanwijzingen van uw zorgverlener.
3.Plaatsing: Leg het HEKA Engels pluksel voorzichtig over de behandelde wond. Zorg ervoor dat het pluksel de zalf niet direct aanraakt om de werking ervan niet te verstoren.
Fixatie: Bevestig het pluksel indien nodig met een verband of hechtpleister om ervoor te zorgen dat het op zijn plaats blijft zitten.
4.Vervanging: Controleer regelmatig of de zalf zijn werking behoudt. Vervang het pluksel indien nodig volgens de aanbevelingen van uw zorgverlener.
5.Verwijderen: Verwijder het pluksel voorzichtig bij het vervangen. Zorg ervoor dat er geen zalfresten op de wond achterblijven.
6.Hygiëne: Was uw handen grondig voor en na het aanbrengen van het pluksel om de kans op infectie te minimaliseren.

Waarschuwingen

Op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen bewaren.

Meer uit ons assortiment:

  • Healthypharm Antischimmelcrème Miconazolnitraat 20mg 30GR
    Healthypharm Antischimmelcrème Miconazol... | 30GR
    5,99
  • van Heek Heka Engels Pluksel 1ST
    van Heek Heka Engels Pluksel | 1ST
    7,39
  • Lohmann & Rauscher Vliwasoft Kompres 10x10cm 100ST
    Lohmann & Rauscher Vliwasoft Kompres 10x10cm | 100ST
    3,34
  • dermacosmetica icon
    Drs Leenarts Barrière Crème 50ML
    Drs Leenarts Barrière Crème | 50ML
    -30%
    6,29
    8,99
  • Jacob Hooy Amandelolie Zoet 250ML
    Jacob Hooy Amandelolie Zoet | 250ML
    5,95

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist