
Epitact Carp'Immo Polsband Links Maat M 1ST
41,55
- Dit product wordt gratis bezorgd in Nederland!
- Op voorraad: 6 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Epitact Carp'Immo Links Maat M is een soepele polsbrace die u kunt gebruiken bij Carpaal tunnel syndroom (CPS), spier-en skeletaandoeningen, ontstekingen of tendinitis van de pols. Het regelmatig dragen van de Carp'Immo rustorthese is aanbevolen tijdens de nacht of in alle situaties waarin u uw hand niet gebruikt. Deze zeer lichte Epitact polsbrace past zich aan aan uw pols en houdt deze in een neutrale positie dankzij de semi-rigide anatomische versterkingen. De lichte, fijne brace biedt optimale comfort, opent wijd om het doorlaten van de hand te vergemakkelijken en beschikt tevens over een riempje voor een soepele pasvorm van de brace rond de pols. De Epitact Carp'Immo Links Maat M kan gewassen worden en is meerdere maanden te gebruiken.
Epitact Carp'Immo Links Maat M
Maattabel:
Hoe te gebruiken?
Gebruik 's nachts of in situaties waarin u uw hand niet gebruikt. Wasbaar in de wasmachine op 30 graden, niet strijken of stomen en niet in de droger.
Waarschuwingen
Biedt ondersteuning en comfort bij Carpaal tunnel syndroom.
AlgemeenEpitact Carp'Immo Links Maat M is een soepele polsbrace die u kunt gebruiken bij Carpaal tunnel syndroom (CPS), spier-en skeletaandoeningen, ontstekingen of tendinitis van de pols. Het regelmatig dragen van de Carp'Immo rustorthese is aanbevolen tijdens de nacht of in alle situaties waarin u uw hand niet gebruikt. Deze zeer lichte Epitact polsbrace past zich aan aan uw pols en houdt deze in een neutrale positie dankzij de semi-rigide anatomische versterkingen. De lichte, fijne brace biedt optimale comfort, opent wijd om het doorlaten van de hand te vergemakkelijken en beschikt tevens over een riempje voor een soepele pasvorm van de brace rond de pols. De Epitact Carp'Immo Links Maat M kan gewassen worden en is meerdere maanden te gebruiken.
Epitact Carp'Immo Links Maat M
- Te gebruiken bij Carpaal tunnel syndroom
- Ook bij spier-en skeletaandoeningen en peesontstekingen
- Een lichte, soepele en comfortabele polsbrace
- Biedt comfort en ondersteuning
- Vrije beweging van de vingers, fixatie van de pols
- Wasbaar en meerdere maanden te gebruiken
Maattabel:
Bracemaat | Handomtrek |
Small (S) | 17.0 – 19 cm |
Medium (M) | 19.0 – 21.5 cm |
Large (L) | 21.5 – 24.0 cm |
Gebruik 's nachts of in situaties waarin u uw hand niet gebruikt. Wasbaar in de wasmachine op 30 graden, niet strijken of stomen en niet in de droger.
De brace mag niet rechtstreeks in contact komen met een huidletsel. Niet aanbevolen bij langdurig typen. Niet in de buurt van een vlam of gloeiend voorwerp houden.
Meer uit ons assortiment:
Prodent Coolmint Tandpasta | 75ML
-39%1,452,39Sensodyne Gentle Whitening Tandpasta ... | 75ML
-25%4,495,99Healthy Bakers Low Carb Stokbrood | 2ST
-16%2,953,50Ecover WC-Reiniger Den & Munt | 750ML
Product is onderdeel van ons groene assortiment.-25%2,843,79
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Aanbiedingen zijn op basis van de adviesprijs
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chat
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- E-mailbinnen 1 uur antwoordbinnen 1 uur antwoord
- Adviesformulierbinnen 1 uur antwoordbinnen 1 uur antwoord