
Duodent Sonische Opzetborstels 3ST
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 4 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Opzetborstels voor de DuoDent 350 Sonische Tandenborstel
AlgemeenDuodent Sonische Opzetborstels zijn losse replacement borstels die passen op de DuoDent 350 Sonische Tandenborstel. Deze kwaliteit opzetborstels worden aanbevolen door tandartsen. Om altijd optimaal te blijven poetsen wordt aangeraden elke 12 weken de opzetborstel te vervangen.
Hoe te gebruiken?
Plaats de opzetborstel tegen de tanden en tandvlees, en houd de borstelkop in een hoek van ongeveer 45 graden tegen de tanden. Zet de tandenborstel aan en beweeg de borstelkop zachtjes van tand tot tand. Werk systematisch door het hele gebit, inclusief de kiezen, voor- en achterkant van de tanden, en langs de tandvleesrand. Poets gedurende minstens 2 minuten, zoals aanbevolen door tandartsen, en verdeel de tijd evenredig over alle delen van de mond. Spoelen en schoonmaken: Spoel de mond grondig na het poetsen om tandpasta en losgekomen vuil weg te spoelen. Spoel de opzetborstel en tandenborstelkop na elk gebruik af onder stromend water. Laat de opzetborstel goed drogen.
Waarschuwingen
Buiten het bereik van kinderen houden.
Meer uit ons assortiment:
TENA Pants Normal ProSkin L | 18ST
-15%17,8120,95Vitakruid L-Tyrosine 500 Capsules | 60CP
-25%12,6716,90Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
Intolerantie bepaalde suikers. Bij geen verbetering of verergering van de klachten niet langer dan 14 dagen achtereen gebruiken, zonder overleg met arts.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Pfluger Celzout 24 Arsenum Jodatum ... | 400TB
15,89Vita Reform Van der Snoek VitaZouten Compositum Basis... | 120TB
10,19Vita Reform Van der Snoek Compositum Vitazouten Extra... | 120TB
10,19
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier