
Dado Sens Probalance Cleansing Foam 150ML
3 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: 23 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Reinigingsschuim speciaal voor de allergie gevoelige huid - Verfrist, kalmeert en stimuleert de huid
Dado Sens Probalance Cleansing Foam:- Reinigt de gevoelige huid bijzonder zacht en verwijdert op milde wijze make-up, omgevingsresten en huideigen stofwisselingsproducten
- Verrijkt met zoethoutwortel, aloë vera en diep bronwater voor een verzachtende en kalmerende werking
- Verfrist, kalmeert en stimuleert de huid voor een comfortabel gevoel
- Speciaal ontwikkelt voor de allergie gevoelige huid
- Geschikt voor dagelijks gebruik
Wat is Dado Sens Probalance Cleansing Foam?
Dado Sens Probalance Cleansing Foam (150ml) is een milde reinigingsschuim speciaal ontwikkeld voor de allergie gevoelige huid. Dit zachte reinigingsschuim verwijdert op effectieve wijze make-up, omgevingsresten en huideigen stofwisselingsproducten, zonder de huid te belasten. De formule met zoethoutwortel, aloë vera en diep bronwater verfrist, kalmeert en stimuleert uw huid, voor een schoon en comfortabel huidgevoel. Deze cleansing foam is speciaal ontwikkeld voor mensen met allergiën en kan ook gebruikt worden in combinatie met therapie voor periorale dermatitis.Hoe te gebruiken?
1. Breng het reinigingsschuim 's morgens en 's avonds lichtjes aan op de vochtige huid.2. Laat het schuim kort inwerken op uw gezicht.
3. Spoel het product vervolgens af met lauw water.
4. Dep uw huid zacht droog met een handdoek.
Ingrediënten
Aqua [water], glycerin, alcohol, sorbitol, lauryl glucoside, glyceryl caprylate, polyglyceryl-5 laurate, sodium cocoamphoacetate, disodium cocoyl glutamate, betaine, sodium chloride, sodium lactate, panthenol, citric acid, aloe barbadensis leaf juice powder, allantoin, dipotassium glycyrrhizate, biotin.
Waarschuwingen
Op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen bewaren.
Reviews3 reviews
9/10 op basis van 3 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Ervaringen met Dado Sens Probalance Cleansing Foam 150ML
10/10
Yolande
16 december 2025
Goede reinigingsschuim. Goede reinigingsschuim
Automatisch vertaald
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
10/10
Mandy
24 april 2025
Geweldig product voor gevoelige huid. Ik gebruik dit product al 7 jaar en kan de goede verdraagzaamheid voor mijn gevoelige huid alleen maar bevestigen. Ik heb het product voor het eerst gebruikt bij mijn periorale dermatitis. Mijn huid kon ik daarmee voorzichtig reinigen zonder deze extra te belasten of uit te drogen. De reinigingsschuim is zeer zuinig in gebruik en voelt prettig aan op de huid. Ik hou van dit product.
Automatisch vertaald
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
8/10
Birgit B
14 april 2022
Na gebruik trekt mijn huid nog... Na gebruik trekt mijn huid nog een beetje. Ik zal de reinigingsschuim echter nog verder gebruiken, misschien moet mijn huid er nog aan wennen.
Automatisch vertaald
Alleen voor ingelogde gebruikers!0
Meer uit ons assortiment:
-
Vitis
Tandpasta Gezond Tandvlees | 75ML Adviesprijs 6,79 *5,77
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Parodontax
Original Tandpasta | 75ML Adviesprijs 5,99 *4,54
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Prodent
Cool Mint Tandpasta | 75ML Adviesprijs 1,85 *1,45
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Elmex
Sensitive Original Tandpasta | 75ML Adviesprijs 6,49 *4,19
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Elmex
Junior Tandpasta 6-12 Jaar | 75ML Adviesprijs 3,99 *2,99
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Dado Sens
Sensacea Cleansing Gel | 100ML Adviesprijs 20,85 *18,06
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
New Nordic
Deep Cleanse Black Bee Hone...75ML Adviesprijs 18,0917,88
-
Bezouwen
Wattenstokjes Hout | 100ST Adviesprijs 0,79 *0,53
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
-
Care Plus
Skin Saver Refresh & Care S...100ML Adviesprijs 16,9915,57
-
Nivea
Micellair 3-in-1 Reinigings...25ST Adviesprijs 5,19 *3,89
* Zoals bepaald door fabrikant of leverancier
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier









