
Cruydhof Lavandula Officinalis Flor/Lavendel Druppels 50ML
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Productbeschrijving
Biologische enkelvoudige kruidentinctuur
Algemeen
Cruydhof Lavandula Officinalis Flor/Lavendel Druppels (50ml) is een biologische kruidentinctuur gemaakt van lavendelbloemen. Deze enkelvoudige tinctuur wordt bereid met 50 gram gedroogde bloemen van Lavandula officinalis. Het product wordt in Nederland geproduceerd volgens biologische standaarden en is voorzien van het EU Bio-keurmerk.
- Gemaakt met 50 gram gedroogde bloemen van lavendel
- Geleverd in een glazen fles voor optimale bewaring
- Zorgvuldig bereid in Nederland
- EU Bio-keurmerk
Dosering
Indien niet anders voorgeschreven 3x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2-15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Schudden voor gebruik. Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Niet gebruiken bij zwangerschap en borstvoeding. Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit.
Ingrediënten
Samenstelling per dagdosering
Bestanddeel | Hoeveelheid |
---|---|
Water-alcohol extract van gedroogde Lavendel bloemen | 2-3 ml (van 200-300 mg) |
Ingrediënten
Water- alcohol* extract van Lavendel bloemen*.
* Ingrediënten uit biologische landbouw.
Waarschuwingen
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Keurmerken (1)
Europees keurmerk voor Biologisch

Dit product heeft het Europees keurmerk voor Biologisch en is op een ecologisch verantwoorde manier gemaakt. Het keurmerk zorgt ervoor dat er weinig chemicaliën worden gebruikt, de biodiversiteit wordt beschermd en dierenwelzijn wordt gerespecteerd. Skal Biocontrole controleert alle biologische producten in Nederland. Door dit keurmerk te kiezen, steun je duurzame landbouw en een gezondere leefomgeving.
Meer uit ons assortiment:
-
Lucovitaal
Vitamine B12 & Foliumzuur S... | 60TB -60%5,1812,99
-
AOV
253 B12 Adenosyl & Methylco... | 60ZTB -25%18,3824,50
-
AOV
254 B12 Adenosyl- & Methylc... | 120ZTB -25%32,6343,50
-
AOV
250 Vitamine B12 & Foliumzu... | 60VCP -25%20,6327,50
-
Proviform
Vitamine B12 1500 mcg Zuigt... | 120ZTB 28,90
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
- Cruydhof Eschscholtzia California Hr... | 50ML
- Cruydhof Tanacetum Parthenium Hrb/Mo... | 50ML
-
Cruydhof
Leonurus Cardiaca Hrb/Hartg... | 50ML -15%8,249,69
-
Cruydhof
Schisandra Chinensis Fructu... | 50ML -15%8,249,69
- Cruydhof Thuya Occidentalis Hrb/West... | 50ML
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier