
Bolsius Cypress & Amber Candle Refills 2ST
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Productbeschrijving
Navulling voor de Bolsius CleanLight-houder met ontspannen cipres en amber geur
AlgemeenBolsius Cypress & Amber Candle Refills (2st) zijn speciaal ontworpen navullingen voor de CleanLight-houder die zorgen voor een heerlijke, serene geurervaring in uw huis. Deze refills branden volledig op waardoor er minimaal afval achterblijft. De combinatie van cipres en amber creëert een ontspannende sfeer in elke ruimte.
Bolsius Cederwood & Vetiver Candle Refills:
- Speciaal ontwikkeld voor gebruik in de CleanLight-houder en zorgen voor een volledige verbranding met minimaal afval
- De ontspannende geur van cederhout en vetiver verspreidt een ontspannen sfeer door uw woonruimte
- FSC-gecertificeerd product voor verantwoord materiaalgebruik
- Brandt ongeveer 48 uur
1. Kies een veilige plaats voor uw CleanLight-houder, ver van brandbare materialen en uit direct zonlicht.
2. Zorg dat de houder stabiel staat en niet kan omvallen.
3. Plaats de refill in de speciale CleanLight-houder.
4. Steek de kaars aan en geniet van de geur en het licht.
5. Verwijder na gebruik het lontplaatje en vervang de refill wanneer deze volledig is opgebrand.
Ingrediënten
Bevat tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzyl salicylate.
Waarschuwingen
Kan een allergische reactie veroorzaken. Zet het product op een veilige plaats, ver van brandbare materialen en niet in direct zonlicht. Zorg ervoor dat de houder niet om kan vallen. Op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen bewaren.
Keurmerken (2)
FSC (recycled)

Dit product heeft het FSC Recycled keurmerk welke vereist dat het product volledig uit gerecyclede vezels bestaat, waaronder zowel hout- als papiervezels.
Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Meer uit ons assortiment:
-
Yokuu
Allesreiniger Startkit | 1ST -15%5,065,95
-
Ecover
Allesreiniger Citroengras &... | 5LT -20%11,1913,99
-
Attitude
All Purpose Cleaner | 800ML 4,99
-
Bruynzeel Cosmetic Homecare
Allesreiniger Spray Fresh Wood | 500ML -35%3,244,99
-
Dettol
Hygienische Multi-Reiniger ... | 500ML -10%3,864,29
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
- Bolsius Grapefruit & Ginger Candle ... | 2ST
-
Bolsius
True Scents Vanilla | 1ST -25%2,993,99
-
Bolsius
True Scents Apple Cinnamon | 1ST -25%2,993,99
-
Bolsius
True Scents Oud Wood Geurkaars | 1ST -25%4,495,99
-
Bolsius
True Scents Fresh Cotton | 1ST -25%4,876,49
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier