Beaphar Canishield Halsband Grote Honden 1ST
Beaphar Canishield Halsband Grote Honden 1ST
Beaphar Canishield Halsband Grote Honden 1ST Achterkant verpakking
Beaphar Canishield Halsband Grote Honden 1ST inhoud

Beaphar Canishield Halsband Grote Honden 1ST

21,95

Dit product is tijdelijk uitverkocht.

Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:

  • Merk: Beaphar
  • Inhoud: 1ST
  • EAN: 8711231171989

×

of

Productbeschrijving

Beschermt gedurende 6 maanden tegen teken, 16 weken tegen vlooien en 5,5 maanden tegen zandvliegen

Algemeen
Beaphar Canishield Halsband Grote Honden (1 ST) is een effectieve antiparasitaire halsband voor grote honden vanaf 7 weken oud. Deze geurloze halsband biedt langdurige bescherming tegen verschillende parasieten. De halsband is eenvoudig aan te brengen en werkt na één week optimaal.

Beaphar Canishield Halsband Grote Honden:
● Beschermt gedurende 6 maanden tegen teken, 16 weken tegen vlooien en 5,5 maanden tegen zandvliegen
● Doodt parasieten zonder dat ze een bloedmaaltijd hoeven te nuttigen, teken binnen 48 uur en zandvliegen binnen 24 uur
● Waterbestendig en behoudt effectiviteit bij incidenteel contact met water

Hoe te gebruiken?
1. Haal de halsband pas vlak voor gebruik uit het beschermende sachet
2. Bevestig de halsband om de nek van uw hond met twee vingers ruimte tussen de halsband en de nek
3. Knip het overtollige deel van de band af (ongeveer 5 cm voorbij de gesp)
4. Controleer regelmatig of de band niet te strak of te los zit
5. Pas indien nodig de lengte aan door de gesp in te knijpen en de band in de juiste positie te schuiven

Aangezien de halsband na één week de volledige werkzaamheid bereikt, dient de halsband bij voorkeur één week voordat de dieren mogelijk blootgesteld worden aan infestatie te worden aangebracht. Teken en zandvliegen zullen respectievelijk binnen 48 en 24 uur gedood worden en van de gastheer afvallen, zonder een bloedmaaltijd te nuttigen. Na de behandeling kan de hechting van enkele teken of de beet van enkele zandvliegen niet worden uitgesloten. Om deze reden kan overdracht van infectieziekten door teken of zandvliegen niet volledig worden uitgesloten als de omstandigheden ongunstig zijn. Voor een optimale controle van vlooieninfestaties in huishoudens met meerdere huisdieren, moeten alle honden in het huishouden gelijktijdig behandeld worden. Vlooien van huisdieren bevinden zich vaak ook in de manden, bekleding en de gebruikelijke rustplaatsen, zoals tapijten en gestoffeerd meubilair. Deze dienen dan ook in geval van een massale vlooieninfestatie en bij de aanvang van de bestrijdingsmaatregelen behandeld te worden met een geschikt insecticide en door regelmatig stofzuigen. De invloed van baden en wassen met shampoo op de duur van de werkzaamheid is niet onderzocht. Incidenteel contact met water vermindert de effectiviteit van de halsband niet. Onnodig gebruik van antiparasitaire middelen of gebruik dat afwijkt van de instructies in de SPC kan de resistentieselectiedruk verhogen en een verminderde werkzaamheid tot gevolg hebben. De beslissing om het diergeneesmiddel te gebruiken dient te worden gebaseerd op bevestiging van de soort parasiet en de last, of van het risico op infestatie op basis van de epidemiologische kenmerken, voor elke individuele hond. Resistentie voor pyrethroïden en in het bijzonder voor deltamethrin is gemeld bij vlooien (C. felis) en teken (Rhipicephalus sanguineus) bij honden. Bij gebruik van dit diergeneesmiddel moet rekening worden gehouden met lokale informatie over de gevoeligheid van de doelparasieten, indien beschikbaar.

Link naar CBG-informatie over erkende online diergeneesmiddelenhandel

Ingrediënten

De werkzame stof in dit middel is: Deltamethrin De hulpstoffen in dit middel zijn: Carbon Zwart, Geëpoxideerde sojaolie, Diisonyl adipaat, Trifenylfosfaat, Polyvinylchloride, Calciumstearaat, Zinkstearaat, Stearinezuur.

Waarschuwingen

Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Meer uit ons assortiment:

  • Bach Rescue Pets Voor Alle Dieren 10ML
    Bach Rescue Pets Voor Alle Dieren | 10ML
    13,49
  • Gratis verzending Dogsuppy Honingzalf 125ML
    Dogsuppy Honingzalf | 125ML
    36,69
  • Biofood Relax Tabletten 100TB
    Biofood Relax Tabletten | 100TB
    3,95
  • Biofood Knoflook Zeewier Tabletten 55TB
    Biofood Knoflook Zeewier Tabletten | 55TB
    3,95
  • Gratis verzending Milbemax Ontwormen Tabletten Grote Hond 4TB
    Milbemax Ontwormen Tabletten Grote Hond | 4TB
    36,95

Andere klanten kochten ook:

  • Beaphar Canishield Halsband Kleine en Middelgrote Honden 1ST
    Beaphar Canishield Halsband Kleine ... | 1ST
  • Gratis verzending Frontline Combo Hond S 3ST
    Frontline Combo Hond S | 3ST
    30,28
  • Gratis verzending Advantage Hond 100 4ST
    Advantage Hond 100 | 4ST
    35,39
  • Gratis verzending Frontline Combo Hond M 3ST
    Frontline Combo Hond M | 3ST
    34,91
  • Gratis verzending Advantix Hond 250/1250 Spot-on Solution 4ST
    Advantix Hond 250/1250 Spot-on Solution | 4ST
    35,99

Vragen over dit product?Vraag het onze drogist