
Weleda Very Cherry Shower Cream 200ML
Dit product is tijdelijk uitverkocht.
Wilt u op de hoogte gesteld worden wanneer dit product weer op voorraad is? Geef dan uw e-mail adres op:
Productbeschrijving
Verzachtende douchecrème met een ultra-romige textuur en 100% natuurlijke kersengeur - Limited Edition
AlgemeenWeleda Very Cherry Shower Cream (200ml) is een luxueuze douchecrème met een verleidelijke, natuurlijke kersengeur. Deze limited edition douchecrème heeft een ultra-romige textuur die perfect is voor de verzorging van uw huid, vooral tijdens koude dagen. De formule is dermatologisch getest en geschikt voor alle huidtypen, inclusief de gevoelige huid.
Weleda Very Cherry Shower Cream:
- De rijke, romige formule helpt uw huid te kalmeren en te verzachten
- Verrijkt met natuurlijke ingrediënten die zacht zijn voor uw huid
- Dermatologisch getest en geschikt voor alle huidtypen
- Natuurlijke kersengeur uw zintuigen prikkelt
- NaTrue gecertificeerd
- 100% natuurlijk
1. Maak uw huid nat onder de douche.
2. Breng een royale hoeveelheid douchecrème aan op uw natte huid.
3. Masseer zachtjes in voor een rijk schuim.
4. Spoel grondig af met warm water.
B Corp
Weleda is officieel gecertificeerd als B Corp – de hoogst haalbare erkenning op het gebied van duurzaam ondernemen. Weleda maakt nu deel uit van een internationale groep bedrijven die zich inzetten voor een betere wereld, gericht op sociale en duurzame impact.
Ingrediënten
Water (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil+, Alcohol denat., Coco-Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Fragrance (Parfum), Sodium Cocoyl Glutamate, Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin. [8008330001] +from organic cultivation.
Waarschuwingen
Bij kamertemperatuur (15-25C) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Keurmerken (1)
Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Meer uit ons assortiment:
-
Palmolive
Aroma Essences Love Douchegel | 250ML 1,992,19
-
Maja
Douche- En Badgel | 400ML 7,95
-
Kneipp
Douche Relaxing | 200ML 6,49
-
Fa
Sense Empowering Moments Do... | 250ML -56%1,753,99
-
Fa
Luxurious Moments Shower Cream | 250ML -10%1,751,95
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Yokuu
Lichaamszeep Matcha Starterkit | 1ST -10%6,256,95
-
Weleda
Vitality Douchecrème Sea Bu... | 400ML -25%8,9911,99
-
Tosca
Shower & Cream Douchecrème | 200ML -15%6,387,50
-
Weleda
Skin Food Shower Cream | 200ML -25%5,627,49
-
Weleda
Relax Douchecrème Soothing ... | 400ML -25%8,9911,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893
- Persoonlijke chat
- Adviesformulier