
Weleda Berken Pearl Scrub Douchecrème 150ML
24 reviews
- Gratis verzending vanaf € 25 binnen NL
- Op voorraad: meer dan 50 stuks beschikbaar
- Vandaag besteld, zaterdag in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Productbeschrijving
Voor een zijdezachte en stralende huid
Weleda Berken Pearl Scrub Douchecrème heeft een nieuwe verpakking en naamswijziging gehad, voorheen was dit Weleda Berken Douchepeeling.Algemeen
Weleda Berken Pearl Scrub Douchecrème is een heerlijke zachte peeling voor de huid met fijne parels die gemaakt zijn uit carnauba- en bijenwas. De peeling bevat daarnaast ook 100% biologische sesamolie en abrikozenpitolie voor een intensieve verzorging zonder de huid uit te drogen. De milde peeling verwijderd de dode huidcellen, zorgt voor een betere doorbloeding en zorgt ervoor dat uw huid zijdezacht en soepel wordt zonder de vitale huidcellen te beschadigen. Masseer de Berken Pearl scrub zacht in tijdens het douchen en zorg voor een stralende huid.
Weleda Berk Body Scrub:
- Fris pittige geur van cipres, grapefruit en citroen
- Zonder microplastics & biologisch afbreekbaar
- De huid wordt zijdezacht en zichtbaar gladder
- Wasparels van carnauba- en bijenwas
- Biologisch en 100% natuurlijk
Hoe te gebruiken?
1 à 2 keer in de week gebruiken in plaats van het normale douche product. Een kleine hoeveelheid douchepeeling in de hand nemen en licht inmasseren. Afspoelen met overvloedig water.
B Corp
Weleda is officieel gecertificeerd als B Corp – de hoogst haalbare erkenning op het gebied van duurzaam ondernemen. Weleda maakt nu deel uit van een internationale groep bedrijven die zich inzetten voor een betere wereld, gericht op sociale en duurzame impact.
Ingrediënten
Waarschuwingen
Buiten bereik van kinderen houden
Reviews24 reviews
9/10 op basis van 24 reviews
Gebaseerd op reviews van klanten en testers
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Klant: Review geschreven na aankoop in onze webshop.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Tester: Review geschreven na ontvangst gratis proefverpakking.
Beoordeling
5 sterren
15 reviews4 sterren
8 reviews3 sterren
1 reviews2 sterren
0 reviews
1 sterren
0 reviews
Keurmerken (2)
NATRUE

Dit product heeft het NATRUE-keurmerk voor Natuurlijke Cosmetica. Het bevat uitsluitend natuurlijke, natuurlijk afgeleide of natuur-identieke ingrediënten en is vrij van synthetische stoffen zoals parabenen en microplastics.
Certified B Corp

Dit product wordt gemaakt door een bedrijf dat niet alleen winst wil maken, maar ook bijdraagt aan een betere wereld. B Corps worden gecertificeerd op basis van hun positieve impact op werknemers, klanten, gemeenschap en milieu. Door dit product te kopen, steunt u bedrijven die zich inzetten voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Meer uit ons assortiment:
-
Weleda
Duindoorn Vitality Douchecrème | 200ML -25%5,246,99
-
Weleda
Kids 2in1 Shampoo & Body Wa... | 150ML -15%5,095,99
-
Weleda
Berken Anti Cellulite Olie | 100ML -25%15,7520,99
-
Weleda
Skin Food Bodybutter | 150ML -25%11,2414,99
-
Weleda
Haarlotion Revitaliserend | 100ML -25%8,9911,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Andere klanten kochten ook:
-
Skoon
Scrub & Shower Bar | 90GR 7,95
-
Treaclemoon
Creamy Shea Butterfly Bodys... | 225ML 6,49
-
Kneipp
Cream & Oil Body Scrub Silk... | 200ML -40%5,999,99
-
Lovea
Bodyscrub Kokosolie Droge Huid | 150ML 7,49
-
Organic Shop
Kenyan Mango Body Scrub | 250ML 3,99
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.












