Hoofdpagina>Geneesmiddelen>Pijn>Algemene pijnstillers>Paracetamol

Healthypharm Paracetamol Zetpil 60mg 10TB

Bij pijn en koorts

1,98
  • Op voorraad: meer dan  50  stuks beschikbaar
  • Vandaag voor 21:30 uur besteld: morgen in huis!
Productbeschrijving

Algemeen
Healthypharm Paracetamol Zetpil 60mg heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. 

Dosering
Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar (3,0 tot 10kg) 2-6 zetpillen per dag. 
Het lagere aantal dosering is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdsgroep.

Waarschuwingen
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Werkzame stofParacetamol
Sterkte60
Vormzetpil
LeeftijdVanaf 0mnd
Indicatiepijn, koorts, na inenting
Paracetamol niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder een arts te raadplegen. Indien uw klachten aanhouden of terugkeren is het beter uw arts te raadplegen. Voorzichtigheid is geboden bij lever- en/of nierfunctiestoornissen.
Verzendtarieven:
Boven € 20 gratis - anders € 3.95

Heeft u een vraag over Healthypharm Paracetamol Zetpil 60mg 10TB?

Andere artikelen uit deze categorie:

Artiken 1-4van 29